juluis k9 tuigje

4 reacties

anke

21 juni 2010, 22:25

ik ben aan het denken aan een juluis k9 tuigen omdat het stevige tuigjes zijn alleen ik heb geen ervaring met dit soort tuigjes
ik heb een 2 jaarige stafford teef en ik wil graag een tuigje daarvoor ik heb gemeten dat ze maat 0 heeft
ik wil weten of de tuigen fijn zijn in gebruik en geschikt zijn voor dit ras

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "juluis k9 tuigje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

anke schreef het onderwerp

21 juni 2010, 22:34

dankje wel voor de informatie ik heb de foto's bekeken en het ziet er goed uit
ik moet maat 0 pakken want voor de maat voor 0 is ze heelaas net te groot
en ze is toch best wel een stevig hondje

anke schreef het onderwerp

8 juli 2010, 18:24

Ik heb hem gisteren besteld in maat 0
morgen zal hij waarscheinlijk aan komen
want hij is verstuurd :-D
ik ben benieuwd
als je een julius k9 tuigje maat 0 heb die je niet meer hoeft maar wel nog in goede staat is laat me maar wat weten :-D

ben ook een voorstander voor de wat kleinere hond van zo,n tuig. voor bamse mocht ik hem uitproberen, maar voor zo,n zware vacht ongeschikt, te warm en te kolossaal van vorm. het is gemakkelijk in het gebruik, er zit een stevig handvat aan, daar kan je goed je hond aan vasthouden. de kleine hond zit niet zo ingepakt als de grote hond, maar een echte aanrader.

zelf heb ik hem mogen proberen via een dierenwinkel, om eens te kijken hoe of wat het voorstelde, nou ik ben helemaal voor, maar wel voor de wat kleinere hond. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "juluis k9 tuigje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^