in hoeverre kan ik de adverterende fokkers op deze website vertrouwen?
in hoeverre kan ik de adverterende fokkers op deze website vertrouwen?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "fokkers op deze website" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
100% kan je dat
Volkomen mee eens
Waarom?
ivm met eerdere ervaring van broodfokkerij
Oh, dat is erg vervelend.. Goed dat je nu actief daarmee bezig bent!
Wat voor een soort hondje zoek je?
Nou broodfokkers zal je hier op hp absuluut niet vinden hoor.
Is echt waterdicht dat durf ik te zeggen
franse bulldog zoek ik
had ook niet anders verwacht hier maar toch.. ben een beetje wantrouwig geworden sindsdien
vind het goed dat je zo goed aan het kijken bent of je hondje wel gezond is...
het verdriet dat ik heb gehad wil ik nooit meer meemaken.. een hondje van 8 maandjes verliezen...
We doen onze best en checken om de dag ofzo. Maar soms glipt er een tussendoor.
Als je meer zekerheid wilt gewoon even een topic openen of een modje een pb sturen, dan kijken we het even na.
Oké,bedankt voor de info! Zal tzt zeker hier ff checken..
ik zou er niet zomaar van uitgaan dat je ze hier 100% kunt vertrouwen.
er zit al minstens één broodfokker tussen en één onbetrouwbare.
Maart zou je die linken even aan ons in de pb willen doorgeven dan kunnen we er even naar kijken en ze verwijderen.
Zoals Mexx al zei er glipt wel eens iemand door,en we halen ze er zo veel mogelijk uit, maar als jullie nou mensen zien geef ons een pb met de namen van de mensen en dan kunnen wij er even naar kijken
Ik zoek even uit hoe ik hier kan een bericht sturen
http://www.hondenpage.com/baasjes/4409/het%20moderatorteam.php klik maar even op deze link dan rechts van de pagina zie je dit staan.
Je kunt het moderatorteam
een prive bericht versturen
toevoegen aan jouw vriendenlijst
klik dan op een prive bericht sturen en dan kan je een bericht typen. het mag ook naar mij hoor maakt niet uit dan moet je even op me naam klikken
heel goed dat er hier echt tegen broodfokkerij opgetreden wordt..
het is me gelukt
Ja daar zijn we heel fel op op broodfokkers hoor jelle.
En als iemand iets ziet van is geen zuivere koffie meld dat dan inderdaad even bij ons.
Nou maart ik heb gezien dat het gelukt is en als je nu tussen de fokkers gaat kijken zal je ook zien dat hij weg is
Dat is fijn zo ! Top van jullie !!!!!
de franse bull is momenteel ook erg populair,en daar spelen broodfokkers maar al te graag op in.
ze bieden FBtjes al voor 450à 500 euro aan.
Daar heb je geen F.B voor,maar een fb look-a-like en bij niet op gezondheid geteste ouders,krijg je geheid gedonder met de luchtwegen.
Bij een goed gefokt bulletje moet je al gauw denken aan 1000 tot 1500 euro
succes met je zoektocht
hoi jelle ik heb een goed adresje wanneer je een f bulleje moest zoeken,
gr sandra
Nee, dat is zeker niet automatisch zo. Je moet altijd goed opletten en jezelf inlezen m.b.t. de signalen van broodfok. Check het anders hier even na, als je een fokker hebt gevonden.
Nou ik weet niet of het aan de fokker(die hier trouwens op de lijst staat) lag of aan mijn hond zelf maar ik heb niets anders dan ellende met haar e.d aan alle 2 haar voorpoten , een los zittende knieschrijf , afgescheurde kruisbanden aan haar andere poot , een titanium plaat in haar achterpoot gezet dat zijn 4 grote operaties en ze is pas 2 en een half jaar buiten het wratten virus de demodex parasiet de kennelkuch dus heb ik toch zo m'n twijfels over deze fokkers.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "fokkers op deze website" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.