voedselintolerantie.. en nu eet ze niet meer...

7 reacties

carla

14 juni 2010, 11:43

Onze : Olive"kreeg in Januari maag/darmproblemen,
Geen diarhee maar verstopping, Isogel gebruikt en daar kwam bijna een meter poep uit. Ze had maag/buikpijn en heel vaak het zuur. Van de DA kreeg ze allerlei pillen, tervergeefs. Energieq gegeven maar daar werd ze doodziek van. Uiteindelijk foto,s gemaakt, darmpjes vol gas en poep. Dus kreeg ik een zak hypoallergeen voer mee, een zg. eliminatie dieet. waar ze twee maanden op moest blijven staan. Nu vier weken later gaat het een heel stuk beter alleen...Nu wil ze de brokken niet meer ! Een paar blikjes Specific bij de DA gehaald dat lust ze dan wel maar wordt ze toch weer wat misselijk van. Mijn andere honden eten carnibest maar ik durf haar onderhand niets meer te geven....heeft iemand hier ervaring mee ?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "voedselintolerantie.. en nu eet ze niet meer..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

corrie koopman

14 juni 2010, 11:58

Ik heb een pup van 7 mnd en die heeft ook een maag darm probleem.Dat is in januari begonnen en lopen nu bij een specialist.Gisteravond nog naar amsterdam geweest hij gaat nu 3 weken op rijst en koolvis :'(

carla schreef het onderwerp

14 juni 2010, 13:58

Ja het stadium rijst met koolvis zijn we al voorbij, rotkwaal he...

Mexx

14 juni 2010, 18:38

haaksbarf is specialist in eliminatie-dieeten misschien daar eens naar mailen?
Probeer hun geit/paard/zalm versies eens..

Cabasjagoedgekeurde fokker

14 juni 2010, 18:44

PPff wat een toestand....is dit de mams van je pups??

Anoniem (gast)

14 juni 2010, 18:56

Nee zeg ! dit is niet de mams van de pups, ik zou zo,n hondje niet laten dekken, die pups zouden in dat zere maagje gaan schoppen....ik ben zelf maagpatient, moet er niet aan denken. :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "voedselintolerantie.. en nu eet ze niet meer..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^