teken

4 reacties

balto (gast)

13 juni 2010, 21:37

ga elke dag flinke wandeling maken ,inde bossen en velden.maar deze week zitten er heel veel teken:
na laatste wandeling hebben we er wel 30 afgehaald,vind ik niet meer normaal!!
wij gebruiken wel maandelijks frontline,maar is er niks voorhanden waarmee je de teken op afstand houdt,zoiets als muggenmelk?
we vinden het niet prettig voor de hond ,maar hebben ook al de bedenking gemaakt dat we zo teken in onze stadstuin introduceren? !
is er een oplossing bekend?wij willen ons dagelijks rakkeruurtje niet missen...
alvast bedankt

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "teken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Annemie en Benji

13 juni 2010, 21:49

welke gebruik je van frontline,want de gewone helpt idd niet zo goed meer.Dat heeft ook mijn dierenarts verteld,hij geeft alleen nog de frontline combo of anders een ander merk.Ik gebruik nu even de Prac-tic,maar heb ook nog een 2à3 pippetjes van de gewone frontline...maar ik ga toch de frontline combo halen.Ik heb nog nooit in bossen gewandeld,alleen rond onze wijk en als het mooi weer is wandel ik tot aan de dijk en terug en één keer heb ik eens gewandeld de vesten rond Lier en dat was vorig jaar in september,maar gewoonlijk wandel ik steeds in de buurt waar ik woon.

Mandy & Bram.

13 juni 2010, 21:53

Naar mijn weten is er geen preventief middel behalve dan inderdaad de pipetjes van Exil, Tickoff, Frontline, Stronghold & Advantage die teken op afstand houden. Er is helaas geen smeerseltje zoals deet..

Amber & Lootah

13 juni 2010, 23:12

Frontline werkt niet echt meer, tegen teken vond ik het sowieso al nooit goed werken, en veel vlooien worden er imuun tegen. Ik zou eens tee tree proberen, of de middelen van cd vet. Ook heb je de scalibor teken band. Alleen veel honden kunnen hier niet tegen. Onze jack russel kreeg er enorme jeuk van, werd heel onrustig/nerveus en krabte continue. En ik heb het idee dat ook de andere hond wel iets meer krabt als normaal...

Lorraine & Kenzo

14 juni 2010, 10:16

Hallo Allemaal

Nu ik dit zo lees: onze pup is nu 9 weken jong ;-) nu hebben wij gisteren de puppacket gegeven, voor vlooien en teken. nu lees ik dat Frontline totaal niet goed werkt voor teken.. Welke raden jullie ons aan voor een pup?? Ik neem aan dat we niet gelijk een andere kunnen gebruiken aangezien we gisteren net frontline gegeven hebben

Alvast bedankt

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "teken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^