boris is sinds vrijdag weer thuis.
We haaden boris afgelopen dinsdag op proef gebracht bij die mensen.
Ze zagen het zo zitten , gingen echt voor boris hadden ook een hondje gehad met angst problemen.
Geen probleem.
de eerste twee dagen ging alles redelijk maar toen kwam het euvel boris ging graag naar buiten maar plaste niet buiten deed alles binnenvolgens hun boris is een zindelijke hond hier in huis.
heb zelf 6 herplaatsers gehad de eerste weken dat ze bij mij wonen de pup behandeling om de twee uur naar buiten.
het duurd altijd lang voor boris contact maakt hij zat de hele dag onder tafel is logich heb ooit een hond gehad die het presteerde een week zich te verstoppen beetje bij beetje maakt een hond wel contact.
hij kwam wel op de bank zo af en toe .
toen moeten de heren gaan werken maar wat bleek ze hadden geen vertrouwen in boris de een had zich ziek gemeld want ze duifde boris niet alleen te laten
.ze vonden dat boris wel goed luisderde en vonden het een lieve hond.
Heb besloten om gelijk boris op te halen en mee te nemen.
boris is weer happy en heeft gelukkig geen schade overgehouden ben blij dat boris via de teckel verenging is herplaast en niet via een andere weg ander had boris misschien in het dieren asiel gezeten
boris blijft hier want ik ben bang dat er anders wel problemen gaan ontstaan.
cobus is makkelijker te herplaatsen maar dat er moet wat gaan gebeuren is duidelijk.



3 doggies











