Ilja / Sterre stelt zich voor..

5 reacties

Ilja & ***Sterre**

19 februari 2008, 13:26

Hallo allemaal,

Mijn naam is Ilja en ik heb een x Hol. Herder/Mechelaar.
Ik woon in de achterhoek maar kom oorspronkelijk uit het westen van het land waar ik een aantal jaren een trimsalon heb gehad. Helaas moest ik stoppen met trimmen vanwege een slechte gezondheid. Ik train al jaren met mijn honden; gedrag/opvoeding/fly-ball/ behendigheid/ reddingshond.

Ik heb altijd "herder"rassen gehad. Collies en kruising Hollanders. Mijn vorige hond was - net als Sterre een kruising Hol. herder x Mechelaar. Ik heb jaren aan reddingshonden training gedaan met mijn reu Jip. Jip was een jonge hond van 4 maanden, die ik van straat heb gehaald.

Heb ook zelf een aantal jaren opvoedings/ gedragscursus gegeven bij een hondenschool waar ik zelf trainde met één van mijn honden.

Door gezondheidsredenen heb ik later van Jip mijn hulphond gemaakt. Nu doe ik dit weer met Sterre mijn huidige teefje, van nu ruim één jaar. Sterre werkt heel graag en ze kan al heel veel. Verder doe ik veel aan fotografie en zijn mijn honden mijn favoriete onderwerp.

Vriendelijk groet, Ilja
High-five van Sterre

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ilja / Sterre stelt zich voor.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

woopy en faith

20 februari 2008, 09:25 3 doggies

hey Ilja, wat een prachtig verhaal zeg, doe zo voort zou ik zeggen, je honden hebben een goeie thuis

Else (gast)

20 februari 2008, 08:52

Hoi Ilja en Sterre !

Welkom op deze prachtige page

Elsej

Toshi

12 april 2008, 13:26 2 doggies

Hallo,

Van harte welkom en hopelijk vind u hier uw gading op de site.
Nog veel succes met al wat u doet
Groetjes
Toshi ;-)

Jolanda van der Wiel

12 april 2008, 13:26 2 doggies

Hallo Ilja,

hartelijk welkom hier!!
wat jammer dat je het leuke vak hondentrimmen niet meer uit kan oefenen.
maar wat goed dat je van je eigen hond een hulphond hebt gemaakt.

en als fotografie je hobby is kunnen we hier misschien wel hele mooie foto's verwachten????

groetjes Jolanda

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ilja / Sterre stelt zich voor.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^