Toch weer een hond !!!!!!!!!!!!!!

14 reacties

john

9 juni 2010, 08:06


Hallo allemaal,

3 weken geleden is onze pup nina (petit brabancon)
dood gereden door een auto wij hebben haar maar
7 weken gehad en dit doet heel erg zeer,nu hebben
wij besloten om weer een hond te nemen alleen geen
pup meer,de leeftijd waarin wij zoeken is tussen de
9 maanden en 2 jaar,het moet een klein/middelras
zijn (mops)wij willen niet op MP kopen omdat daar
een hoop elende word aangeboden,misschien is er
iemand die ons kan helpen met het zoeken.

Mvg



Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Toch weer een hond !!!!!!!!!!!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Japjes

9 juni 2010, 08:07

sterkte met het verlies.
succes met het vinden van een geschikte hond

Jonne

9 juni 2010, 08:53

Ooh wat erg... sterkte..
Volg inderdaad de tips van Uma eens op, dan kom je denk ik al een heel eind :-)

sandra

9 juni 2010, 08:56

jhon in belgie of nederland?maakt dat wat voor je uit?ken een dame die alleen mopsen heeft en na een tijdje ook met haar gaat fokken,zij vangt ook herplaatsers op of bemiddeld ,ook allemaal via de rasvereniging ,als je geintreseerd ben stuur me pb je dan stuur ik jou haar telefoon of gegevens okee
gr sandra(is wel in belgie)

corrie koopman

9 juni 2010, 09:18

Sterkte met het verlies van je hond.Je kunt het beste op de lijst van de fokkers mopshondjes. :'(

....goedgekeurde fokker

9 juni 2010, 09:21

Misschien is het een idee een goede fokker te bezoeken en aan te geven dat je op zoek bent naar een ouder hondje? Een fokker herplaatst wel eens een hond, vaak vanwege scheiding of allergie. Ook zijn er fokkers die een teefje herplaatsen als ze twee nestjes heeft gehad.

dat is een harde klap.
maar als jullie er aan toe zijn om voor een nieuwe hond te gaan.
kijk eens bij een particulier, op mp. kan je het treffen, maar wees voorzichtig.

wat je ook kan doen, is een dierenasiel bellen, vaak weten zij ook adressen voor herplaatsers, en wie weet kom je zo je hond tegen waar het bij klikt.

succes bij het zoeken.

p.s. je kan ook de rasvereniging bellen voor een mopshond, wie weet weten zij zeker wat meer.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

9 juni 2010, 10:26

Zoeken jullie een mopshond of ook andere kleine rassen?
Kijk eens bij de rasvereniging voor herplaatsers. Die komen tenminste van geteste ouderhonden. In het asiel zie je ze ook wel eens, maar ze zijn populair, dus snel weg. En vaak zijn dit ook broodfokhonden. Mopshonden kampen best wel met gezondheidsproblemen, dus je neemt dan wel een risico qua gezondheid. Maar altijd goed om een hond een 2e kans te gunnen natuurlijk. Veel succes met zoeken!
Hier is de link naar de rasvereniging. Je kunt je dus ook aanmelden voor een herplaatser. Het kan een tijd duren voordat zo'n herplaatser binnen komt, maar wie weet is het ook wel heel snel.

http://www.commedia-mopshond.nl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=64&Itemid=60

Sky & Hailey

9 juni 2010, 11:20

Je hebt ook de site;

www.verhuisdieren.nl

daar hebben we het hondje van mn vriendin mee herplaatst dit hondje moest ivm scheiding weg en heeft het nu top voor elkaar!

Elize, Nikki, Wodka en Tommy

9 juni 2010, 12:27

Ik zocht ook een herplaatsmops en heb zelf een advertentie gezet op MP. Ik heb beschreven wat ik een hond kon bieden en waarom ik het zo wilde. Dezelfde avond werd ik gebeld door hele lieve mensen die zo blij waren met mijn advertentie. Ze hadden een mops van 7 maanden die om begrijpelijke redenen wegmoest. Maar ze durfden hem niet op MP te zetten om dezelfde redenen als jij. We zijn er de volgende dag heengereden, kennis gemaakt en het voelde voor beide kanten goed!! Zo is Wodka in ons leven gekomen en ik heb er nog geen seconde spijt van gehad. Je kunt op deze manier natuurlijk heel goed selecteren en niet alles is even slecht op MP. Het is wel goed oplettten geblazen!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Toch weer een hond !!!!!!!!!!!!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^