Nieuw hondenvoer op de markt

10 reacties

Petra

8 juni 2010, 07:20

Hallo, ik kwam toevallig op internet tegen dat er nieuw hondenvoer op de markt is.

Hebben jullie wel eens van KJENS hondenvoer gehoord?
http://www.kjens.nl/



Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nieuw hondenvoer op de markt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

ukkie

8 juni 2010, 07:43

Hé een geperste brok!
Jammer van de vele granen (mais, rijst en mout) en de lage percentages vlees (22% - 26%). Misschien geschikt als back-up brok voor honden met voedsel allergie?

Japjes

8 juni 2010, 08:01

geen ervaring mee

Senna en Asta

8 juni 2010, 08:49

Er zit altijd nog meer vlees in dan in farmfood.
Mij lijkt het wel wat omdat senny waarschijnlijk slecht reageerd op tarwe.Sinds ik senna geen farmfood meer geef krapt ze niet meer op haar pootjes.
Maar met krijt erin?

Bianca Smits

8 juni 2010, 08:59

Ik gebruik Kjens al iets van een jaar (was eerst op de markt onder de naam "Kennels Favorite") en ben er erg tevreden over.

De vachten zijn nog meer gaan glimmen als dat ze al deden, weinig ontlasting.

Ook m'n ouders die een Toller hebben geven het al een jaar en ook hij is meer gaan glimmen en heeft meer energie gekregen (kreeg eerst RC).

meike

8 juni 2010, 09:06

Ja ik ken het, ik heb er geen ervaring mee, maar ik heb het op mijn brokkenschema staan. Daar kun je het ook vergelijken met de andere geperste merken.

Voor een geperste brok is het vrij gemiddeld qua kwaliteit. De visvariant lijkt me dan wel interessant, want er is geen andere geperste brok die puur vis erin heeft. Er staat " Kjen's zalm & rijst bevat alleen dierlijke eiwitten en vetten uit zalm. " Dat zou volgens mij moeten betekenen dat het glutenvrij is. Ik ben al met ze aan het mailen over het graanpercentage, want volgens mij is dat best wel hoog. Zelf durven ze te stellen, schrijven ze in een mail naar mij, dat het graanpercentage minder is dan dat van de meeste merken. Ze gaan het nog uitzoeken.

Dus geen slechte brok, maar er is beter.

8 juni 2010, 09:06

Kjens zijn de brokken die we meekregen bij de aankoop van onze nieuwe aanwinst, onze eigen hondjes er een paar van gegeven en die vonden ze lekker. Denk toch dat het niet zo slecht is dan, de pup deed het er prima op.

Petra schreef het onderwerp

8 juni 2010, 16:06

Volgens mij is het niet overal te koopt toch?
Ik ben het nog nergens tegengekomen als alleen op internet.

corrie koopman

8 juni 2010, 16:58

Nee ik heb er nog nooit van gehoord

jo

8 juni 2010, 17:04

Ik haal me hondenvoer wel zelf op.
En dit product ken ik niet.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nieuw hondenvoer op de markt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^