Help teken!

40 reacties · pagina 2 van 2

Eef en Tjibbe

11 juni 2010, 14:10 3 doggies

Hebben jullie ook het idee dat de teken dit jaar wel heel erg actief zijn? Ik heb er hier ook alweer een boel op Tjibbe gevonden. En met een zwarte vacht met blijft het moeilijk om die griezels te vinden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Help teken!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Karien

11 juni 2010, 14:33 3 doggies

Ik heb eerlijk gezegd nog geen teek bij Boyk gevonden, maar dat is idd ook wel erg lastig met zo'n zwarte lange haren. Ook niet bij borstelen ofzo. Ik dacht dus dat ie er geen had.....Tot ik er een volgezogen, zo groot als een flinke knikker, op de grond zag liggen. Die had zich dus al tegoed gedaan aan flink wat hondenbloed (ik neem aan dat ik de kinderen wel gehoord zou hebben als het anders was.. O-) ..).

Hij heeft ze dus wel (eens). Toch vreemd dat ik die helemaal over het hoofd heb gezien. Wie weet wat ie allemaal nog meer verstopt tussen die lange haren...
(ik gebruik pipetjes van verschillende merken, maar ben ondertussen ook aan het kijken naar iets nauurlijkers)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

11 juni 2010, 14:39 3 doggies

kijk bij de oren, en liezen, dat zijn de favoriete plekjes van de teek. :'(
en of je een langharige hond hebt of een kortharige hond, voel met je vingertoppen langs de huid van de hele hond. voelen, heus je vind ze dan. en doe dat na iedere wandeling die je in het bos gedaan hebt.

ja de teken zijn dit jaar heel aanwezig.

max

11 juni 2010, 14:42 3 doggies

wat je ook doet doe het snel die teken kunnen je hond doden. normaal bestaat er een klein buisje dat je moet op de nek insmeren net als bij luizen. dan zijn ze de 2de dag al weg.

Claudia, Taco & Spy

11 juni 2010, 17:10 3 doggies

Taco heeft er ook veel last van, heb bij de apotheker iets gehaald dat moet je tussen de schouderbladen doen en dat is goed voor 4 weken. Er zitten 4 tuubjes in. Kost 25€

max

12 juni 2010, 10:02 3 doggies

claudia: ja inderdaad dat bedoelde ik je moet dat op de nek(tussen de schouderbladen) insmeren zodat hij en niet kan aan lekken (zeer sterk spul)

martine

12 juni 2010, 10:31 3 doggies

Tja die natuurmiddeltjes zijn natuurlijk gezonder, maar hier helpt maar één ding en dat is advantix, geen teken meer te bespeuren en ik zet het om de 2, 3 maand enkel in de maanden als de teken het meest heersen, zeker omdat ik vaak in de bossen en ardennen ben en moet zeggen dit helpt.

ukkie schreef het onderwerp

12 juni 2010, 20:50

Sire is 2 dagen geleden met het azijn/tea tree/water mengsel geholpen. Geen teken meer gevangen, nog even afwachten maar het lijkt te werken!

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker

12 juni 2010, 22:49

Ik pluis na iedere wandeling de honden uit met een vlooienkam, dan vis ik de meeste teken er nog wel loslopend van af.
Dan bevoel ik ze iedere ochtend en avond nog even om de vastgezette teken zo snel mogelijk te kunnen verwijderen.

Vanavond kijk ik naar Lily, en nog eens.....wat ziet haar teen er raar uit???
Heeft ze een dikke volgezogen teek tussen twee tenen op het zwemvliesje! Nog nooit meegemaakt op die plek.
Ik weet zo langzamerhand wel de favo plekken.
Dus voortaan ook tussen de tenen voelen ;-)

Maaike&Bailey

12 juni 2010, 23:06

Was maandag naar het bos geweest en vonden vandaag ineens een teek onder dr kin..!! :'( :'(

Helemaal volgezogen, wat een griezels!
Hoop maar dat bailey er niks aan over houdt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Help teken!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^