Concert voor honden

11 reacties

Sarah, Aïcha + en Mica

6 juni 2010, 17:19

Ik ben benieuwd hoe Aïcha zou reageren op zo een hondenconcert!
Hoe zouden jullie honden reageren? :-)


Concert voor honden in Sydney

In Sydney is zaterdag een muziekstuk voor honden opgevoerd. Honderden viervoeters luisterden op de trappen van het beroemde operagebouw naar walvisgeluiden, synthesizerklanken en hoge frequenties.
Vooral de componist was enthousiast. 'Het hoogtepunt van mijn leven', zei Laurie Anderson na het concert. Ze vierde zaterdag haar 63ste verjaardag.

Anderson is met haar man, de Amerikaanse rocklegende Lou Reed, curator van het kunstenfestival Vivid Live dat rond het operagebouw plaatsvindt.


De honden reageerden verschillend: sommige kwispelden met hun staart, andere blaften, nog andere leken niet geïnteresseerd. De muze voor het muziekspektakel was Andersons terriër Lollabelle. De hond heeft beslist een voorliefde voor welbepaalde tonen, verzekerde haar baasje.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Concert voor honden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

6 juni 2010, 17:21 3 doggies

wow raar zeg zoiets.

mensen verzinnen steeds meer gekke dingen ;-)

ik zou denk ik mijn hond niet naar zoiets meenemen...

Dobrygoedgekeurde fokker

6 juni 2010, 17:25 3 doggies

Wow wat een leuk idee, ik weet het niet maar ik heb de indruk dat Lola muziek leuk vindt.

Pale blue eyes van de Velvet Underground (Lou Reed) is trouwens een van haar favo s (denk ik hoor) haha, lekker rustig en ontspannen.

http://www.youtube.com/watch?v=dnjaevCMj_o

Evelien & Midas

6 juni 2010, 17:46 3 doggies

dat filmpje was ik vandaag net tegen gekomen :-)

Japjes

6 juni 2010, 17:51 3 doggies

heb even gekeken wat was het daar druk.
hier houden ze van muziek quinty wil altijd op de arm dansen :-D

Dobrygoedgekeurde fokker

6 juni 2010, 17:55 3 doggies

Wel druk daar ja, denk ook niet dat het voor elke hond geschikt zou zijn , maar het verliep zo te zien allemaal heel gemoedelijk.

Sharon & Nikita

6 juni 2010, 18:25 3 doggies

Weet niet of dat voor onze dame zo handig is.
Ze zal zeker gaan blaffen (maar dan meer naar de andere honden om te spelen)
Muziek kent ze verder wel, maar dansen is verboden, want ze hangt me meteen in mijn broekspijp O-)

hier is iedere eerste maandag van de maand concert van vele honden, en ook de zaterdag avond en de zondagochtend.

waarom ? de eerste van de maand gaat de sirene af.
de kerkklokken luiden op zaterdag avond en zondagochtend.

honden doen er aan mee, ook bamse, denk toch door de hoge tonen die er in zitten.

team Shadow

6 juni 2010, 18:42 3 doggies

ik heb het gister idd op teletext gelezen. ik vind het idee echt super leuk. het lijkt me ook heel leuk om daar naartoe te gaan maar ik vraag me af of de honden het leuk vonden

caro en de teckels

7 juni 2010, 07:52

mijn teckels gaan denk ik zingen ;-)
ze zijn gek op klassieke muziek

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Concert voor honden" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^