Paar recente foto's van me oude sok

10 reacties

jo

1 juni 2010, 13:43

Freddy geniet nog elke dag


fred relax graag.


snuffelen is nog steeds zijn grootste hobby ;-) ;-)

o ja en dit lukt ook nog steeds ben nog steeds lennig ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Paar recente foto's van me oude sok" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

1 juni 2010, 13:46 3 doggies

Nou Jo toch scheeld me vriendje niet uit voor oude sok het is een lieverd. Wat je zegt ben je zelf lekker puh O-) ;-)

Jullie staan leuk op de foto hoor.

Lebber van Abby en Sjenghi niks van jullie vrouwtje aan trekken

jo schreef het onderwerp

1 juni 2010, 13:48

Vroeger was ze koppie zwart echt heel mooi.
Maar nu is hij ook nog steeds mooi hij wordt alleen iets witter met de :-D dag

Viviane

1 juni 2010, 13:52 3 doggies

Freddy jijziet er nog stralend uit.Watzegt vrouwtje een oude sok.Jij kunt nog vele teefjes hun hart sneller doen slaan. :-D :-D :-D

corrie koopman

1 juni 2010, 13:54 3 doggies

Ik vind dat hij er nog goed uit ziet hoor.Ik vind je nog geen ouwe sok hoor je baasje maakt maar een grapje denk ik :-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

1 juni 2010, 14:23 3 doggies

Wat een knappe oude vent is het toch... Heerlijk sokje :-D

Anita

1 juni 2010, 22:06 3 doggies

Heerlijk oud sokje hoor! :-D
Hij redt zich prima en geniet lekker, dat is toch heerlijk?!

Het is gewoon een heerlijk oud sokje! Het is prachtig om te zien hoe die oudjes toch nog heerlijk kunnen genieten van hun oude dag. Ook al gaat het soms met wat beperkingen. Ik zie dat hier ook bij Flos. Inmiddels al 16,5 jaar, maar eigenlijk kan hij nog heel goed mee. Hij heeft wel soms een off-day, maar dat hebben wij ook wel eens toch? ;-) Geniet maar lekker van je ouwe sokje....En die grijze snoet, vind ik juist net prachtig! Je mag trots zijn op je ouwe maatje :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Paar recente foto's van me oude sok" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^