Bijzondere actie Fritzie

13 reacties

mischa, esha & fitzie

1 juni 2010, 12:39

Hi,

Ik had al in een ander topic vermeld dat Fritz en Esha vandaag jarig zijn. Gisteren kregen ze, heel lief, een verjaardagskaart van het vorige baasje van Fritz. Nou, hier het verhaal:

De envelop lag (nog dicht) op de bank, naast de deur. Ik maak hem open, waarbij de envelop op de grond valt (tussen de rest van de ongeadresseerde post, het is af en toe een beetje een bende bij ons ;-) ). Ik ga op de bank zitten, lees mijn vriend de kaart voor, kijk op, staat Fritz met de envelop in zijn bekkie kwispelend voor mij...Heeft ' ie 'm dus tussen de kranten e.d. vandaan gevist.

Daar bleef het niet bij; even later de kaart op de tv-tafel gezet. Ik zit al een tijdje achter de laptop op de bank, en ineens staat Fritz weer voor mijn neus; de verjaardagskaart in zijn bek, weer kwispelend en grijnzend. Hij laat hem voor mijn neus vallen, loopt weer naar de tafel en pakt ook de envelop, om ook deze vervolgens naar mij te brengen!

Ik denk dat hij toch de geur van zijn vorige baasje aan de envelop heeft kunnen ruiken, een andere verklaring kan ik niet bedenken, maar ik vond het wel heel bijzonder :-) .

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bijzondere actie Fritzie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

joke&taat

1 juni 2010, 12:46 3 doggies

Dit is inderdaad echt heel bijzonder
Ik denk ook dat hij de geur van het baasje geroken heeft
Zo gingen wij met kerst lopen bij het asiel
Die vrouw die taat uit gelaten had toen ze nog in het asiel zat liep daar ook op de hei
Taat heeft haar zeker een jaar niet gezien
Ze nam een sprint naar die vrouw toe geweldig dat ze die nog herkende
Ze zeggen dat honden niet kunnen onthouden
Nou volgens mij wel
Anders heb ik hier geen verklaring voor
Liefs joke

pippa en ik

1 juni 2010, 12:46 3 doggies

wowwwwwwwwwwwwww dat is ook wat zeg!

YmY en de bende

1 juni 2010, 12:47 3 doggies

Oh, wat bijzonder!
Hij was erg blij met zijn verjaardagskaartje.

Anita.Langen.

1 juni 2010, 12:48 3 doggies

Dit is inderdaad echt heel bijzonder
Ik denk ook dat hij de geur van het baasje geroken heeft :-D :-D

1 juni 2010, 12:51 3 doggies

Hoi Mischa

Van harte gefeliciteerd met je kanjers en nog maar vele gelukkige jaren samen.

Maar wat apart zeg, maar denk inderdaad ook dat Fritz het geroken heeft, ja de geur gaat er toch aan zitten en ze hebben een hele goede neus. Maar wel heel erg bijzonder :-D :-D

Maak er een mooie dag van vandaag en ze wel lekker verwennen he ;-)


liefs natascha

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

1 juni 2010, 15:15 3 doggies

Heel bijzonder!! Denk idd de geur. Maar dat hij die kaart dan ook elke keer pakt, echt bijzonder verhaal!

Ellen

1 juni 2010, 15:20 3 doggies

Zo! Dat is grappig. Wat zul je vreemd op gekeken hebben, en gefeliciteerd met je 2 kanjers! Fijne dag samen :-D !

-Iris & Tommy-

1 juni 2010, 15:20 3 doggies

wat leuk van die baasjes :-D

ik denk idd ook dat hij zijn oude baasjes rook ;-)

Liesbeth/Skinny

1 juni 2010, 15:32 3 doggies

wauw :-D


geweldig zoiets




gr liesbeth

dani

1 juni 2010, 15:39 3 doggies

Wat leuk om te lezen zeg!!
Hij wist dus dat hij die kaart van zijn vorige baasjes heeft gekregen en was er nog blij mee ook.
Van harte en nog vele jaren!!

Anita

1 juni 2010, 22:29 3 doggies

Mooi om te lezen Mischa!
Het zal idd om de geur zijn gegaan, maar dat hij
er meerdere keren mee aan kwam lopen, bijzonder! :-D

Japjes

2 juni 2010, 08:09 3 doggies

heel bijzonder :-D
misschien wilde hij wel even de kaart lezen :-D

Bugs **Taz**

2 juni 2010, 08:12 3 doggies

wat leuk!!! hij ruikt denk ik idd de vorige eigenaar, maar vind het wel bijzonder.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Bijzondere actie Fritzie" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^