joelen naar mensen

3 reacties

team Shadow

27 mei 2010, 22:22

hoi,

ik heb een probleem. roxy joelt als we mensen tegenkomen in bv een rolstoel of kinderwagen, of kinderen die rennen of iets anders wat roxy niet leuk vind oh ja mannen met koffers in pak en een hoed. maar ik vind dit heel vervelend omdat vooral kinderen daar heel erg van schrikken. ik zie het niet altijd aankomen en kan dus niet altijd voorkomen. heeft iemand tips om hier vanaf te komen.

liefs naomi

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "joelen naar mensen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Machtel, Romeo en Luca +

27 mei 2010, 22:31 3 doggies

Ik zou proberen de hond heel langzaam aan alles te laten wennen.
Mensen in een rolstoel, die je kent, vragen of
ze mee willen werken en roxy rustig benaderen.
Zo ook mensen met kinderwagens en kinderen.
Het is natuurlijk voor een buitenstaander moeilijk
in te schatten waarom roxy dit doet.
Heeft u de hond al langer ?
Hoe oud is de hond ?
Is er iets gebeurd, zodat hij dit gedrag ontwikkeld heeft ?
Of kent u de achtergrond niet.
Mijn Luca is ook weer langzaam gewend aan rustige
pitbulls, zonder te schreeuwen van angst.
Dit doordat hij bijna doodgebeten is.
Door veel geduld en baasjes te benaderen, heb ik
hem weer zelfvertrouwen gegeven.
Luca schreeuwde in het donker alleen al als hij
een bruinkleurige hond zag, dat hoefde niet eens
een pitbull te zijn.
En nu sta ik met hem aangelijnd weliswaar, bij
een baasje met pitbull, zonder dat hij angst heeft.

team Shadow schreef het onderwerp

27 mei 2010, 22:36

roxy is nu 3 of 4, ze hebben haar al van pups af aan. en er is zover ik weet nooit iets gebeurt. ze is er ook mee gesocialiseert maar toch doet ze het. weet wat kinderen doen. mijn neefje komt er regelmatig en die speelt ook met van alles. ook komen mijn neef en nicht er vaak met de kinder wagen en gaat roxy vaak mee lopen met de kinderwagen. maar de rolstoel is ze mee gesocialiseert maar ik wil niet dat ze het doet want we wonen hier vlak bij een tehuis met mensen met beperkingen dus ook mensen in rolstoel die ook nog geestelijk niet in orde zijn.

team Shadow schreef het onderwerp

27 mei 2010, 22:37

srry ik bedoel het voor als roxy bij ons komt logeren

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "joelen naar mensen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^