Tegenwoordig gaan Sky en ik nogal eens op de fiets een stukje toeren! Helemaal geweldig vind ie dat, hij is ook helemaal beledigd als ik de fiets pak en zonder hem weg ga, dan staat meneer met zn voorpoten in de vensterbank boos naar buiten te kijken!
Maar als ik hem naast de fiets aan de lijn heb, gaat dit eigenlijk heel goed, tot we in het park komen en er honden op hem af komen, dan gaat ie alle kanten op, doe ik hem dan los naast de fiets *(daar rijden geen auto`s)* dan gaat het super en loopt ie elke hond voorbij>? das toch vreemd dat ie dan geen aandacht ervoor heeft en aan de lijn wel?



3 doggies
Nu doe ik hem ook telkens los in het park maar ik wil van het zomer ook naar mn schoonouders op de fiets met hem en dan moeten we langs een weg, waar we ook wel eens langs honden komen, hoe kan ik hem dan leren om honden te negeren??
maar dit doet hij keurig als hij los loopt maar eenmaal aan de riem heeft ie alleen maar oog voor andere honden..