hallo allemaal.
Sinds een tijdje heeft mushu ontzettende jeuk, ze krabt en krabt, maar er is geen vlo te vinden.
ik dacht eerst dat het aan het verharen lag, en misschien aan het voer, dus ben ik over gegaan op farmfood ipv royal canin german shephard.
nu blijft het echter aan de gang, en dus naar de dieren arts.
Zij wilde dat ik zelf even ging uitzoeken wat het kon zijn door haar alleen maar brok te voeren en geen vlees meer.
en dan na 4 weken als het nog zo was alleen vlees, en als het dan nog zo was niet meer mee naar de paarden ivm grasallergie.
Dit alles vond ik nogal verbazend, en heb hier dan ook luid tegen geprotesteerd. ik ga niet twaalf weken zelf dokteren met een hond die vergaat van de jeuk.
Dus gister op naar DA nr2 deze heeft met het blote oog uitgesloten dat het geen vlooien, mijten of grasallergie kan zijn. Dus kwamen we uit op voedsel allergie.
Tuurlijk een zak voer mee van de dierenarts zogenaamd allergie vrij. Ik vroeg nog, en als het een granen allergie is (want het is HILLS) nee daar was allemaal rekening mee gehouden in dit voer. geen tussendoortjes meer en alleen maar brok 6 weken.
Kwam ik gister thuis helemaal van het padje omdat mijn lieverd zo'n jeuk heeft, lees ik op de zak dat het hoofdbestandsdeel GRAAN is!!!!
NU zijn wij sinds twee jaar verhuist, zo'n 80 km van mijn oude dierenarts, maar ik heb toch even gebeld.
Die was erg verbaasd, dat mijn DA met het blote oog kon zeggen of ze geen mijt had, en vond het verder maar een raar verhaal van deze DA, alsof hij zich er makkelijk afgemaakt heeft met een zakje voer.
nu ga ik morgen naar mijn oude vertrouwde DA toe, dan maar wat verder rijden, maar ik heb genoeg van incompetente mensen
Mushu is nu bijna 7 maanden en een beetje vroeg om nu al zo mee te moeten dokteren.
sorry voor het lange verhaal, maar moest het echt even kwijt.



3 doggies



