nieuw leven

48 reacties · pagina 1 van 2

Shamilla & Zena

19 mei 2010, 09:12

hallo allemaal,
nu ik alles ongeveer weer op een rijtje heb staan, wil ik alles toch met jullie delen..

ik heb mijn kruidvat carriere gestopt, en ga nu een pensionstal runnen, samen met een oude schoolgenoot van mij..

nu zit ik ook even in de knoop met mn vriend, en heb nu een time-out in de relatie ingelast, en woon ik terug bij mijn paps en mams..
hierdoor is Zena bij Ilse en Dazey te logee, zodat die nu niet alle stress meekrijgt, maar lekker gek kan doen met dazey, fay en de poezen daarzo.

op de pensionstal ga ik wonen met zena. gelegen in santpoort (NH) dichtbij duin/ spaarnwoude en beeckenstein komen we qua locatie niets te kort.

omdat Zena, mijn grote heldin is op veel te grote sokken O-) krijg ik er een ECHE held bij van mn baas.

morgen mag ik mn nieuwe vriend ophalen uit belgie.
het is een prachtige reu, Akita X D.herder van 2 jaar.
vandaag wordt hij gecastreerd.. morgen mag hij mee naar huis..

de bench staat al klaar, ga strax voer halen en de rest

spannend!!!!!!!!!!


nu nog een naam.. ik denk zelf aan Joey, Kay, TJ..
andere suggesties zijn ook welkom ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "nieuw leven" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

team Shadow

19 mei 2010, 09:15 3 doggies

wat leuk dat je een nieuw hondje krijgt. ben erg benieuwd hoe die er uit ziet. veel plezier met het ophalen en nog een hele leuke tijd samen

Mariette Boers

19 mei 2010, 09:22 3 doggies

Wat leuke uitdaging!
Veel succes en veel plezier met je nieuwe
uitdaging! :-D

The tibbies on tourgoedgekeurde fokker

19 mei 2010, 09:23 3 doggies

Wat een veranderingen kun je hebben je leven.
Ik zeg altijd maar het is altijd ergens goed voor.
Leuk dat je een nieuwe hond erbij krijgt spannend weer.
Ik vind TJ wel een leuke stoere naam ben benieuwd wat het word.
veel plezier met het ophalen je heb een aardige rit voor de boeg.
Groetjes Sandra

Lisa

19 mei 2010, 09:24 3 doggies

Hee Shamilla!

Wat een moedige beslissing zeg!!.. lijkt me heel stoer.. Hebben Zena en de nieuwe aanwinst al kennis gemaakt?

Ben erg benieuwd hoe het gaat! succes!

Liesbeth/Skinny

19 mei 2010, 09:24 3 doggies

inderdaad wat een uitdaging,veel sucses


zowel met je nieuwe baan en je nieuwe hond :-D




gr liesbeth

Shamilla & Zena schreef het onderwerp

19 mei 2010, 09:26

ik ga vanavond naar Ilse toe , logeer ik bij haar (omg. utrecht) dus dan ben ik al op bijna de helft... kan ik gelijk weer zena doodknuffelen, en gaan ilse en ik met zn 2en de kanjer ophalen gezellig.
zondag waren we ook al met zn allen wezen kijken naar hem (ilse en ik en de husky's) en ze konden prima samen..

Hetty & Skipper

19 mei 2010, 09:38 3 doggies

Jee Shamilla heb jij even je leven flink omgegooid zeg! Ik hoop dat het je gaat brengen wat je er van verwacht! Wens je ook alle succes in je nieuwe carriere, en als je ooit foto's nodig hebt van je pensionstal of honden dan hoor ik het weer graag!

Veel plezier ook met je nieuwe grote held en je heldin op veel te grote sokken!

Good Luck!

.

19 mei 2010, 09:41 3 doggies

hoi wat leuk, wat dacht je van Zano... zandjo ofzo hihihi.

Veel succes met alles!

Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

19 mei 2010, 09:47 3 doggies

word zeker weer een lange rit hè... Waar zijn alleen de fotos van die lekkere hond?

Shamilla & Zena schreef het onderwerp

19 mei 2010, 09:50





foto's die op de gsm staan kan ik nog niet op de pc zetten, heb geen bluetooth hier (wel in uitgeest) emmm
morgen avond zet ik mn nieuwe kanjer uitgebreid op de foto en op HP!!! :-D

debbie & zoe

19 mei 2010, 10:06 3 doggies

gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst. wat een prachtbeest!
en natuurlijk veel succes, maar vooral een heleboel plezier met de nieuwe pensionstal!

Vera

19 mei 2010, 10:09 3 doggies

Heftig allemaal zeg,heel veel succes met alles wat je doet!

Dobrygoedgekeurde fokker

19 mei 2010, 10:16 3 doggies

Ohh die hond, wat een mooierd en wat een lieve karakterkop! Ik neem aan dat Zena hem ook leuk vindt..

Soms moet men in het leven eens een heel andere kant opgaan als het allemaal niet gaat zoals je wil. Moedig en dapper dat je de stap genomen hebt, je zal je handen vol krijgen, ook met de nieuwe hond (een herplaatser heeft natuurlijk wel een speciale behandeling nodig), maar het zal spannend zijn en de moeite waard.

Zelf vind ik hem een gezicht hebben om Aron, of Tore, te heten, maarja dat is een kwestie van smaak, hoe heet hij nu dan?

Marianne v. B.

19 mei 2010, 10:20 3 doggies

Zó... jij laat een frisse wind door je leven waaien!
Moedig hoor, ik wens je enorm veel succes bij alles wat je gaat ondernemen!

Shamilla & Zena schreef het onderwerp

19 mei 2010, 10:26

hij heet nu Amos..

maar dat vind ik persoonlijk net nix zeg maar..
hij is in het asiel gekomen op 28 febr. doordat de mensen hem financieel niet meer konden hebben ofzo..

hij was ook 1 vd weinige in het asiel die niet debiel aan het doen was.. hij trekt aan de lijn, maar daarintegen als er (agresieve) honden aankwamen met wandelen riep ik hem bij me, met een kaasje, ging hij netjes voor me zitten en konden de andere honden, al blaffend langslopen, zonder dat amos ernaar om keek... wachtend op zijn kaasje, met alle voorzichtigheid pakte hij zn beloning aan..
vlinders vladderen al helemaal door mijn buik nu

J.

19 mei 2010, 10:34 3 doggies

Proficiat met je nieuw leven en wens je heel veel succes! Trouwens wat een prachtig woefke zeg! ;-)

Romina, Cooper* en Willow

19 mei 2010, 10:43 3 doggies

Wat ziet hij er leuk uit!
Kay vond ikzelf ook een leuke naam!
Veel plezier bij het ophalen!;-)

Anita.Langen.

19 mei 2010, 10:46 3 doggies

Wat leuke uitdaging!
Veel succes en veel plezier met je nieuwe
uitdaging!En wat is die leuk groetjes Anita.

MYRIAM

19 mei 2010, 10:48 3 doggies

nou meid hoop dat alles gaat hoe jij wilt dat het moet gaamnn.en dat alles op rolletjes gaat lopen. zijn ook niet zomaar beslisingen die je neemt.
een hele mooie aparte hond. maar hij is wel groot of lijkt dat maar zo hahahhaa appart met di staart mooi beessie succes met alles wat je gaat doen mijriam

19 mei 2010, 10:52 3 doggies

Hoi shamilla

Ik vind het heel knap van je dat je zo je leven om gooit, hoop dat alles heel goed voor je zal uit pakken. Ik wens je hier heel veel sterkte mee en veel geluk.

Wat een schitterende hond is dat zeg, echt een hele mooi hond, pas maar op dat ik hem niet bij je weg roof ;-) hahaha nee hoor zal ik niet doen, maar het is een schitterende hond. Hoop dat het goed samen zal gaan met je heldin op haar te grote sokken. Tip: trek haar eens wat kleinere aan hoeft ze niet zo te struikelen :-D ;-)

Maar meid heel veel sterkte en heel veel geluk met alles. en alvast veel plezier met je 2 kanjers :-D

liefs natascha

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

19 mei 2010, 10:54 3 doggies

Knap hoor om zo'n nieuwe uitdaging aan te gaan. En met een nieuwe hond erbij! Veel succes en geniet ervan!

Shamilla & Zena schreef het onderwerp

19 mei 2010, 12:54

net voer gehaald en kauwbotten..
kilo kaas had ik gister al in huis gehaald...

begin nu zenuwachtig te worden...
arme man, eerst het asiel, vandaag de castratie, en morgen een nieuw huis..

Wendy

19 mei 2010, 13:16 3 doggies

Wat een prachtige hond! Geniet er lekker van!!

Georgina

19 mei 2010, 13:21 3 doggies

Jij gooit het roer wel heel erg om. Spannend hoor!
Een mooie hond krijg je er straks bij, veel plezier met hem!

Shamilla & Zena schreef het onderwerp

19 mei 2010, 13:24

volgends mij is mn roer erg van slag en afgebroken...
vind het fijn dat ik me nu even kan gaan concentreren op de nieuwe, nu heb ik even de tijd om hem te leren kennen, terwijl zena nog kan ravotten met dazey en fay.. en ik hoop dat alles snel weer rustig wordt om me heen, het klinkt allemaal wel leuk, maar ik loop nog steeds in 10 sloten tegelijk nu

ilona

19 mei 2010, 13:24 3 doggies

Dapper dat je je leven zo omgooit! Goed hoor ik hoop dat het allemaal goed voor je uitpakt!
Ik wens je veel geluk met je nieuwe baan en je hond. Geniet er maar lekker van.
Ik vind Kay ook wel erg mooi!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "nieuw leven" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^