Lieve Shita,
Vandaag precies een jaar geleden dat je bij ons wegging.
Een jaar al en tegelijkertijd een jaar nog maar.Tijd heeft al zijn betekenis verloren als het gaat om jou.Nu nog komt het besef dat ik je prachtige ogen je mooie kop nooit meer zal zien,zal voelen,keihard aan.Je was mijn hondje,je paste bij me.De band was zo speciaal,zo bijzonder.
Dat jij je leven bij ons hebt geleefd is een kostbaar geschenk.Jij leerde me te genieten van het moment,vertrouwen te hebben in wat komt en me niet te druk te maken over wat kan gaan komen.
Jou zachtheid heeft mij diep geraakt.
Zelfs nu je hier niet meer bent voel ik je aanwezigheid soms zo duidelijk.Opeens sta je daar ik voel je ,voel hoe je naar me kijkt met die speciale blik van jou,hoe je je grote mooie kop op mijn arm legt.
Ik voel de rust die je me stuurt en weet dat het goed met je gaat waar je nu bent.En dat je aan het eind van mijn leven daar staat om me op te wachten.Je staart swiepend en je mooie lieve blik vol rust en vertrouwen,alsof je zeggen wil " zie je wel,we zijn weer samen,onze wegen komen uiteindelijk altijd weer bij elkaar,hou van je leven,dans het en heb geduld,het komt goed "
Ik mis je lieve warme Shita, en ben trots dat je ,je leven bij mij hebt geleefd.
"We'll meet again"
Voor altijd in mijn hart
Marianne



3 doggies



