@machteld dank je voor je goede uitleg.net als in venlo is het hier ook zo raar met die afrastingen.
en de andere meiden.gelukkig is er niks gebeurd en is hij gewoon naar huis gelopen.maar oh oh wat zat ik in de rats.ik liep naar huis met in mijn gedachten,ik moet hem opgeven als vermist.gelukkig hebben ze alletwee een chip.mijn vermoeden is dat hij teruggerend is en via de andere kant van het veld naar huis is gelopen.want het veld is aan het einde van de straat.gelukkig rijden er niet veel autoos in de straat.thuis aangekomen zag ik dat koppie met die stralende ogen nouuuuuuuuuuuuuuuu tranen over me wangen toen ik hem zag.hij zat in de voortuin te snuffelen en ik had poppy thuis gelaten die lag te slapen in de bench.pfff ik heb gelijk een bakkie koffie genomen jazzy even in de bench gedaan en daarna heb ik hem er uit gehaald en rot geknuffeld.
maar het is allemaal goed afgelopen en gelukkig wonen we in een rustig dorpje.als hij dat gedaan had bij het oude huis was er zeker iets gebeurd
grt noor en een pootje van jazzy en poppy



3 doggies



Arme Noor wat een angst moet je gehad hebben. Je ventje. Pip liet zich ook al twee keer niet aanlijnen (ik loop in het westerpark is wel een lekker uitlaatpark trouwens) die eigenwijze kop die ze dan trekt...ik kom niet en dan wegrennen. O wat is het moeilijk om dan even weg te lopen en ergens te gaan zitten wachten tot mevrouw terugkomt (rookte ik nog maar!!!) 