hallo ik heb een staffordje. Ze is inmiddels bijna 3 jaar.
Hoe leer ik haar dat ze niet aan de riem trekt!
Ga aub niet zeggen als ze trekt, een stap terug doen en als de riem weer los hangt inlopen want dat heb ik op het begin weken gedaan en dat werkt niet bij haar!
Snoepjes tussendoor geven (moet wel eerlijk bekennen oke loop niet met kaas en hamburgens op straat) gewone honden snoep dus vidn ze ook niet interessant want buiten is speelveld
dus alles is interessant behalve ik en mijn hondensnoep,,,
maar dat is dus niet altijd!!!
Ze loopt bijv smorgens en avonds altijd netjes naast me en dan prijs ik haar de hemel in.. maar smiddags als ze naar het park gaat dan is ze echt niet te houden zo sterk trekt ze want ze heeft zoveel zin... en ze wil het liefst ook naar iedereen toe die ze tegenkomt... maar zoals ik al schreef in mijn vorige posting. Het word ook altijd beloond door de voorbijgangers want iedereen houd van Dana dus als zij trekt om naar hun te komen of tegen ze opspringt, iedereen vind het leuk dus wederom weer de strijd met dana op de straat en de voorbijgangers.
Hoe zorg ik ervoor dat Dana de stafford (de trekhond) met heeel veel energie en heeeeel veel liefde van de voorbijgangers. Oog gaat krijgen voor alleen mij en netjes naast mij blijft lopen ipv mij spierpijn te geven.
Ik heb ook een tuigje dat het trekken minder sterk voelt maar goed dat hoort gewoon niet dus daar gaat het mij om.







