Hoi allemaal.
Wij hebben een super lieve en ondeugende dwergteckel pup (3.5 mnd nu). Commando's 'zit', 'af', 'los' en 'hier' had ze binnen 10 minuten onder de knie en heeft ze sindsdien ook niet meer verleerd. Ze blijft een teckel en dus eigenwijs maar ik moet zeggen dat ze goed luistert.
Alleen dat zindelijk maken...zucht...wat moeilijk is dat. We doen er echt alles aan:
* zonder overdrijven ga ik elke 1,5 tot 2 uur even naar buiten (na spelen, slapen, eten, etc.)
* als ze buiten is hoef ik niet te wachten totdat ze iets doet. Als ze moet dan doet ze het ook. En we maken sowieso een wandelingetje.
* ik beloon haar keer op keer als ze buiten iets doet en gebruik altijd een hoge enthousiaste stem.
Dan gebeuren er nog wel eens ongelukjes thuis. Als ik haar op heterdaad betrap dan zeg ik boos 'NEE' en 'FOEI en zet haar buiten.
Ook 's ochtends als ik haar uit de bench haal dan is haar 'deemoedsplasje' de volle lading en kan ze het niet ophouden of vergeet ze het op te houden tot buiten. Ze heeft trouwens geen blaasontsteking ofzo.
Hoe kan ik haar zindelijk krijgen in zoverre dat ze het zelf aan gaat geven (piep, blafje, bij de deur zitten) en ik de perioden tussen de wandelingetjes langer kan maken? Iemand tips?
Het grote probleem is dat ze niet aangeeft wanneer ze naar buiten moet en dan kom ik plasjes of poepies tegen.

















