Trekken aan de riem

2 reacties

Yuki & Shadow

18 januari 2009, 20:36

hoi,

Shadow loopt altijd keurig aan de linker kant van mijn been, en ik houd altijd de riem niet strak. hij trek niet als wij naar buiten gaan.
maar............
wanneer hij weet dat hij naar huis gaat, begin hij te rennen en trekken.
wanneer hij trekt dan ga ik stoppen met lopen en hij zit automatish.
dan zeg ik volg (ben nog bezig met deze commando)
dan loopt hij 5 sec goed en weer trekken.

weet iemand raad????

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Trekken aan de riem" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Linda

18 januari 2009, 20:38 3 doggies

Het is een beetje jonge-hond-eigen. Maar één van de dingen die je kunt doen is je omdraaien en de andere kant oplopen. Shadow wil naar huis? Huis komt alleen dichterbij als hij netjes loopt.

Ik zou er zelf alleen geen punt van maken. Het is moeilijk voor een jonge hond om echt de hele tijd genoeg zelfbeheersing op te brengen om netjes aan de lijn te lopen.

Yuki & Shadow schreef het onderwerp

18 januari 2009, 20:46

haha dat deed ik ook met omdraaien.
hij loopt echt netjes de hele tijd bij me totdat ik plassen zegt.

maar als we naar huis gaan dan wilt hij snel naar huis.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Trekken aan de riem" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^