opvoed boek

11 reacties

Barbara

17 april 2010, 13:22

Hallo lezers,

over 4 weken krijgen wij onze eerste hond in huis. Het is een Friese Wetterhoun.Omdat wij nog niet eerder een hond hebben gehad willen we ons goed voorbereiden. Dit betekent dat we hem met 8 weken meenemen naar een puppycursus maar we willen ons nu eigenlijk ook al inlezen in de opvoeding van een pup. We willen het vanaf het begin gewoon goed doen. Nu las ik op het internet iets over het boek: "je hond opvoeden" door Benny Brandt. Heeft iemand daar ervaringen me? Of heeft iemand een suggestie voor een ander goed boek?

Alvast bedankt!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "opvoed boek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

17 april 2010, 13:23

ik vind dit hele goede boeken zelf:

Martin gaus- een puppy in huis
Marco Starink- volg je me?

veel succes met het pupje :-)

Barbara schreef het onderwerp

17 april 2010, 13:26

Hoi Uma,

Bedankt voor je snelle reactie! Wat vond je er goed aan?
Groetjes,
Barbara

Dobrygoedgekeurde fokker

17 april 2010, 13:29

Kalmerende signalen van Turid Rugaas, echt een aanrader!

Uma & Joker

17 april 2010, 13:34

ja inderdaad! dat is ook een goed boek :-)

@Barbara,

Martin gaus- een puppy in huis.
wat ik zo goed vind aan het boek, ik ben het gewoon helemaal eens met de trainingstechnieken van Martin Gaus. de positieve opvoeding, alles.
dit boek bevat goede, duidelijke teksten en plaatjes. het gaat niet alleen over OPVOEDING maar ook over hoe je echt een band opbouwt met je pupje.

Marco Starink- een puppy in huis.
dit boek bestaat uit 3 kleine boekjes. in elk boekje word een ander deel van de socialisatie periode uitgebrijd beschreven. er staat vanalles in, over trainen, gezondheid en natuurlijk alles wat je nodig hebt voor een puppy.
ook dit boek heeft mooie foto's en een duidelijke uitleg.

Mariette Boers

17 april 2010, 13:42

Ik heb zelf een boek van Peter Beekman.
Het is duidelijk beschreven boek.
In de boek wordt de black-methode beschreven, die ook op de puppycursus wordt gegeven.
Ik ben net klaar met puppycursus en ga volgende week met Mascha de basiscursus volgen.

Janneke van Bommel

17 april 2010, 13:54

ik persoonlijk beveel mensen vaker de volgende titels aan;

Dr. Bruce Fogle; Als mijn hond kon praten,

en Gwen Bailey; Wat denkt mijn hond?

Deze boeken hebben heel veel plaatjes en daarbij duidelijke teksten, zodat je goed kunt zien wat ze bedoelen...

Veel succes met je pupje straks!

Christel & Tess

8 juni 2012, 23:26

ik zag idd ook het boek van Benny Brandt en wouw eigenlijk ook weten of iemand hier ervaring mee heeft? want daar vind ik geen antwoord op in de reactie's .....

cia v.d. heijdengoedgekeurde fokker

8 juni 2012, 23:38

" ik zag idd ook het boek van "

Dat boek ken ik niet.

Peter Beekman en Toepoels puppy wijzer.

Tijdschrift: Ha die Pup is erg leuk om te lezen.

Christel & Tess

9 juni 2012, 00:03

okeoke. is er misschien een boek die mij uitgebreid (bijv. stap voor stap) mij kan helpen met clickertraining?
ik wil hier graag aan beginnen maar weet niet hoe dus ik zoek echt een boek

Janneke van Bommel

12 juni 2012, 14:40

Hallo!

Persoonlijk vind ik dat je clickertraining niet zelf moet gaan doen d.m.v. het lezen van een boek.
Maar dat je het door iemand die ervoor geleerd heeft je uit laat leggen...
Maar als je dat niet wilt kun je het boek van Geert de Bolster; "Clickertraining voor winnaars" eens proberen.
Ik heb mijn instructeurslessen van hem gehad, en vind hem echt goed!

Succes met je hondje!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "opvoed boek" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^