traan oog

8 reacties

brenda en xantos

13 april 2010, 21:34

lieve mensen,

Ons pupje van 10 weken heeft sinds kort wel al een paar dagen een traanoog het blijft gaan en iedere keer loopt het eruit en we maken dr ogen schoon en plop daar komt de volgende oogdrol weer!! Wat kan dsi zijn ??

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "traan oog" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

corrie koopman

13 april 2010, 21:41

Heeft de pup geen rode oogjes onze pup had dit ook na 11 weken ze waren ontstoken druppels gehad en het ws zo over

brenda en xantos schreef het onderwerp

13 april 2010, 21:47

ja wel een beetje dat zal het dan wel zijn kan je die druppels gewoon bij de dierenarts krijgen ???

corrie koopman

13 april 2010, 21:49

Ja ik heb ze ook van de dierenarts poot van Isa en Bowie

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker

13 april 2010, 21:55

Zijn absoluut niet ontstoken ik zie dat je een duits herdertje hebt, en dit is een veel voorkomend "probleem" bij de herder pup. Dit onstaat omdat het pupje gaat groeien. Het kopvet komt alleen later en daardoor gaat het ooglid een beetje tegen het traanbuisje drukken dit gvaat vanzelf over!! Zalfjes en goedjes doen meer kwaad dan goed

brenda en xantos schreef het onderwerp

13 april 2010, 22:15

okeej dan super bedankt !!

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker

13 april 2010, 22:17

Ik heb eigenlijk nog nooit een herderpup van deze leeftijd gezien zonder traanoogjes. Je hoeft je dus echt geen zorgen te maken. Hou het gewoon goed schoon :-)

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

13 april 2010, 22:25

Vaak is een vuil oogje een aanwijzing dat er iets in het lijf aan de hand is..

Het kan met voeding te maken hebben..
Kan met inentingen te maken hebben..
Net ontwormd of met een worminfectie..

Niet zo zeer aan het oogje zelf..

Lieve groet, Ilja



brenda en xantos schreef het onderwerp

14 april 2010, 10:42

het is meer een traan oogg dan vuil oog!

gr brenda

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "traan oog" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^