Ervaringen cursus speuren met Matchy.

36 reacties · pagina 2 van 2

Judith & Sam & Roos

7 mei 2010, 20:12

wat leuk om te lezen dat Matchy en jij het zo leuk vinden het speuren! Onze cursus is inmiddels helaas afgelopen en we hopen dat er nog een vervolg komt want roos vind het speuren ook heel erg leuk. In de tussentijd speuren we zelf natuurlijk nog verder :-D

ook leuk met pasen, samen paaseieren zoeken ;-) maja dat is natuurlijk net geweest... haha

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ervaringen cursus speuren met Matchy." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Anita schreef het onderwerp

8 mei 2010, 11:38

@ Judith, leuk dat jullie ook op speurcursus hebben gezeten!
Wat hebben jullie allemaal geleerd?
Wil je er iets over schrijven?
Volgend jaar Pasen vinden Matchy en ik alle eieren! :-D

Hetty & Skipper

8 mei 2010, 11:44

Leuk Anita dat jij en Matchy het samen zo leuk vinden om te speuren. Wie weet waar het jullie nog allemaal gaat brengen. Succes Matchy'ke zet hem op he, en een knuffel van Rowanneke!

Anita schreef het onderwerp

8 mei 2010, 12:44

Vrouwtje Hetty, bedankt voor je krabbel! Mijn vrouwtje zegt
dat we het gewoon voor het plezier doen, maar een reisje ergens heen zie ik wel zitten! ;-) :-D
Lieve Rowanneke, je krijgt van mij een kusje terug. Ik zag je heel mooi op de foto staan met wandelen, knappe kerel van me!

Pootje van Matchy.

Hetty & Skipper

8 mei 2010, 12:49

Dank je wel vrouwke van me ... jij bent ook nog steeds mijn lekker ding hoor. En als ik zo aan het wandelen ben met andere honden dan doe ik extra mijn best omdat ik weet dat jij mijn foto's later kan zien.

Poot van Rowanneke!

Anita schreef het onderwerp

19 juni 2010, 23:23

WE ZIJN EINDELIJK NAAR DE DERDE LES VAN DE SPEURCURSUS GEWEEST...

Het was erg leuk; we hebben veel geoefend, veel theorie gehoord en het is heel leuk om de honden
te zien speuren! We waren vandaag maar met 2 cursisten, Ina met Dexter en ik met Matchy.

We hebben gespeurd met 2 speeltjes. Eerst mochten de honden in een afgegrensd gebied vrij speuren, daarna moesten we met de hond de randen van het gebied nalopen en daarna moesten we banen lopen over het terrein. De speeltjes werden op de grond of op hoogte verstopt waar de honden nog bij konden.

We hebben echt genoten van de les! De hnoden doen het prima, de vrouwtjes moeten nof veel (af)leren! O-):-D Zo moeten wij oppassen dat we de honden neit onbewust beinvloeden of na gaan denken voor de hond.
Het is heel leuk om je hond steeds beter te leren lezen! Op naar de volgende keer! :-D

Dewi • Promise • Duuk

20 juni 2010, 02:10 3 doggies

Leuk Anita!! Ik snap je helemaal, ben ook helemaal besmet met het speurvirus. Het geeft zo'n kick vind ik en Duuk, die geniet er zo van. Promise is trouwens ook erg goed, maar met haar doe ik het zelf hier thuis en onderweg, niet op de cursus.
De derde les pas?? Dan is het vaak niet doorgegaan of wel?
Wij zijn nu bijna klaar en we gaan verder. In oktober hebben we een hele dag workshop in Amersfoort.
Veel plezier de volgende ke(e)r(en) :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ervaringen cursus speuren met Matchy." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^