Vraagje

3 reacties

brenda en xantos

11 april 2010, 11:27

Beste mensen, Heb even een vraagje aan jullie. Onze dh pup heeft een bench en een mand in huis staan als die los is. Nou nu het volgende Hij knaagt heel graag in zijn eigen bak/mand. Hij sloopt het het liefst. Nu mij vraag moet ik dit toelaten omdat het zijn eigen plekje is of moet ik dit afstraffen. Hij doe het namelijk al redelijk goed hij knaagt niet meer aan de bankenen tafels enzovoort maar als die het bij ze bak mag gaat die het dan ook weer in huis doen ??

groetjs

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vraagje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

*

11 april 2010, 11:33

Brenda, geef hem een bot dan gaat hij misschien minder bijten in andere dingen.Of koop een ander speeltje voor hem.

Amber & Lootah

11 april 2010, 11:35

Ik heb het ze wel afgeleerd (niet afstraffen dus ;-)) maar gewoon simpel weg door elke keer als ze er aan zaten te knagen een speeltje (kong gevuld met lekkers) of kluifje aan te bieden.

Groetjes Amber

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

11 april 2010, 11:39

Ik zou het niet toestaan... Afleiden met een kluifje of speeltje. Je moet dit dus steeds in de gaten houden om het te corrigeren. Als je dit niet kunt, dan is het beter om de hond in de bench te doen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vraagje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^