scheetjes

4 reacties

ellen & zino

9 april 2010, 22:03

zino is nu al twee dagen constant aan het scheetjes laten, ze ruiken niet ( al maar goed) maar vind het nu toch niet meer normaal. ik ben niet veranderd van eten of zijn uitwerpselen zijn ook niet anders, wat kan hier dan de oorzaak van zijn???

groetjes ellen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "scheetjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Senna

9 april 2010, 22:12 3 doggies

Misschien anders gegeten of gedronken dan bedoel ik de voerbak, meer lucht dan normaal ofzo tijdens het eten en drinken ... zou het ook niet echt weten.

Samantha&Chico

9 april 2010, 22:14 3 doggies

Dat is moeilijk! Het kan aan meerdere dingen liggen.
Chico heeft bijv maandelijks last van volle anaalklieren en daardoor laat hij ook scheetjes maar als hij eenmaal langs de DA is geweest is het weer eventjes goed maar ik weet niet waar het aan kan liggen ben benieuwd wat de andere ervan vinden.

Ramona & Eline

9 april 2010, 22:20 3 doggies

misschien heeft hij de darmen een beetje van streek ;-)
ik bedoel.. hebben wij toch ook wel eens last van ;-)

ellen & zino schreef het onderwerp

10 april 2010, 00:44

ja ga nog even afwachten en anders bel ik wel eens naar de da. O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "scheetjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^