Nu we ook al lelijk gaan doen tegen Esther ga ik er toch ook nog maar wat van zeggen.
Denise heeft een keuze gemaakt en dat is haar keuze.
Als je aan mij zou vragen of Denise een goede baas is, dan zou ik volmondig 'ja' zeggen.
Waarom? Omdat ze al haar liefde en aandacht aan Chica schenkt, bekijk al die leuke foto topics maar eens en dat is dan pas 1 voorbeeld.
Voor Denise is zo'n keus al heel erg moeilijk. Je kunt het met haar eens zijn of niet, dat maakt niet uit.
Maar respect voor iemand kun je wel hebben. Dat betekend dat je mensen niet uitmaakt voor 'moordenaar'. Zeker niet als je het objectief gezien dan nog mis hebt ook.
Discussies zijn oke, je kunt het best vertellen dat je het niet met haar eens bent en waarom.
Maar schelden en andere mensen (bewust) kwetsen is niet toegestaan. Dan worden je berichten dus verwijderd.
Verder hebben we nu de mogelijkheid om te 'raten' een waardeoordeel te geven aan een antwoord. Ook als je dus geen modje bent, kun je laten weten als je een antwoord niet door beugel vindt kunnen.
Jong of oud, het zal me echt een zorg zijn.. iedereen weet hier best hoe hij of zij zich moet gedragen.
Margje


3 doggies
en dan hoop ik dat we weer normaal kunnen doen tegen elkaar.




De operatie staat gepland voor aanstaande maandag.



