Gisteren hebben wij de sleutel van ons nieuwe huis gekregen. Nu moet er nog heel veel gebeuren en het zal nog wel een paar maanden duren voordat we erin kunnen. Nadat we de sleutel hadden gehad ben ik Joy en Luna op gaan halen en meteen meegenomen naar het nieuwe huis. Daar wat lekkers te knabbelen gegeven.
Nu was het zo op het moment dat ik niet bij hun was dat Luna heel de tijd begon te piepen.
Ik ben van plan ze regelmatig mee te nemen, zodat ze daar zich ook thuis gaan voelen. En het straks niet helemaal nieuw is (hoewel iedere keer dat ze meegaan is het daar weer veranderd en zijn er weer nieuwe geuren).
Heeft iemand nog nuttige tips hoe ik ze rustig kan laten wennen aan het nieuwe huis? Direct ga ik er weer naar toe en Joy en Luna blijven nu even een paar uur thuis en dan zal ik ze later weer even op gaan halen. Ik merk dat het voor hun ook vermoeiend is, want gisteren lagen ze iedere keer dat we ervanaf kwamen echt voor pampus. Was wel rustig
Maar iemand met tips? Graag!



3 doggies

