Pup knobbel in de lies

3 reacties

Samantha

30 maart 2010, 12:59

Ik heb vanochtend een hele grote knobbel ontdekt bij het teefje uit ons nest. Het is van de 1 op de andere dag ontstaan. Het is zacht en je kunt er gewoon op drukken en het doet geen pijn. Het lijkt heel erg op een lipoom maar dat lijkt me echt sterk bij een pup van 6 weken. Het verbaast me niet echt, aangezien ze met spelen heel wild met elkaar om kunnen gaan en een reu uit het nest bijt haar vaak op die plek en gaat dan scheuren.

Ik wacht nog even met naar de DA gaan, aangezien ze verder nog steeds heel speels is, ze eet en drinkt goed en maakt totaal geen zieke indruk. Wat zou het kunnen zijn?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pup knobbel in de lies" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

petra

30 maart 2010, 13:13

is het misschien een breuk lies breuk

Maritgoedgekeurde fokker

30 maart 2010, 13:34

Ik zou hier zeker wél even mee naar de DA gaan, lijkt mij namelijk ook een liesbreukje. Als je daar niet mee oppast, heb je kans dat de darmpjes uit de buik, onder de huid komen en dat ze afgekneld raken.. Dan heb je echt een groooot probleem..

Naar de DA dus even om dit evt uit te sluiten..

Carine Bollen

30 maart 2010, 13:35

denk ook gelijk aan een liesbreukje... idd best even aan de dierenarts laten zien!!!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pup knobbel in de lies" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^