Puberteit...

4 reacties

30 maart 2010, 09:27

Jeej,
Ik ben de gelukkige eigenaar van een puberende hond...
Tjonge jonge jonge..
De paniek van zaterdag ofzo was dus ook geheel overbodig, Mevrouwtje is mij en de omgeving aan het uitproberen.

Zo ongeveer alle commando's wil ze niet meer opvolgen. Maar het trekken aan de lijn ben ik nu zo consequent mee bezig dat het uitzonderlijk goed gaat.. Halti ligt alweer in de kast, gebruik hem niet eens.

Ze heeft nog niet weer geblaft naar andere mensen/kinderen. Dus dat ene jochie zou wel iets bijzonders hebben gehad waardoor dat nodig was.

Maar mijn paniek is nu helemaal weg, want tja,,, puberteit, moet er even doorheen, maar ik kom er wel :-D

Ik vraag esther nog wel even om te komen voor het blaffen naar andere honden, dit doet Layka al veel langer en valt dus niet onder het kopje puberteit. En daar moet ik wel even een geschikte oplossing voor vinden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Puberteit... " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Simone & Max

30 maart 2010, 09:36 3 doggies

Kun je weer een beetje opgelucht ademhalen of niet?

Hoop dat Esther duidelijk kan bieden ivm het blaffen.

Succes

corrie koopman

30 maart 2010, 09:39 3 doggies

Wij hebben toevallig vorige week op de cursus het onder werp pupertijd gehad inderdaad alles wordt dneven anders advies wel blijven vol houden en proberen de commando"s te blijven doen het is even vervelend maar ach het gaat weer over.

dogfriend

30 maart 2010, 09:48 3 doggies

inderdaad even een situatie waar je doorheen moet, de honden zitten dan in een fase van....lekker niet luisteren. ik heb er hier ook zo éen.. ;-)
suc6 komt goed

schreef het onderwerp

30 maart 2010, 10:04

@Simone...
Het is inderdaad weer opgelucht ademhalen nu.
Ik weet nu zeker waar dit gedrag vandaan komt, dus nu kan ik het aan pakken dat ik er geen last meer van heb...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Puberteit... " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^