Slijm plassen

4 reacties

(l)Camino_Gitana_Sultan(l)

29 maart 2010, 18:42

hallo Allemaal,

Ons duits herder-teefje van bijna 5 maanden, plastte net doorzichtig tot wit slijm uit.

Is er iemand die mij kan vertellen wat dit is? Zij is verder gewoon gezond, heeft een mooie vacht, en speelt en rent als een normale pup.

Ik dacht zelf eerst aan een blaasontsteking, maar dit is de allereerste keer, en zij kan haar plas goed ophouden, doet alleen 1 plas per keer, en plast goed uit.

ALvast bedankt!!

Groetjes,

Rilana

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Slijm plassen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

jo

29 maart 2010, 18:51 3 doggies

kan toch met de blaas/ nieren te maken hebben, ik zou dat na laten kijken door dierenarts, evt een ondersteuning met een homeopatisch middel als Blaas en Nier compositum van de Groene Os.

joke&taat

29 maart 2010, 18:59 3 doggies

Hoi rilana
Ik zit ook te denken aan een blaas ontsteking hoor taat had toen ook allemaal wit slijm
Ik zou toch even haar urine laten onder zoeken als ik jou was
Dit kan je het makkelste opvangen bij een teef met een soeplepel
liefs joke

corrie koopman

29 maart 2010, 19:10 3 doggies

Laat het maar even na kijken voor de zekerheid vang een beetje urine op en breng het langs bij de DA

(l)Camino_Gitana_Sultan(l) schreef het onderwerp

29 maart 2010, 22:01

ThnX allemaal!!!!!!

Ik ga het proberen met een soeplepel....

Ik ga morgen gelijk ff langs.


Groetjes,

Rilana de dr herder bende

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Slijm plassen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^