smetplekken

2 reacties

annie

28 maart 2010, 18:32

onze maltezer westy heeft smetplekken naast zijn bekkie,heb al zalfjes geprobeerd,maar dat schuurt hij aan het kleed of de bank weer af.weet iemand wat ik er aan kan doen??
en onze oudste maltezer cesar stinkt vreselijk uit zijn bekkie,de da zegt hij heeft een oud gebit maar geen ontstekingen enz ja wat is het dan ouderdom zegt ze
ik weet het niet meer,kan iemand me verder helpen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "smetplekken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

even een kapje om doen, zalf moet even de tijd hebben om in te werken.
en tanden kan je iedere dag even poetsen, is zeker goed voor het tandvlees. en ook de ontstekingen die dat hebben veroorzaakt, de eerste dagen zal het bloeden, maar als je het iedere dag even doet, is dat binnen twee weken over.
en gaat ook de vieze geur weg .

annie schreef het onderwerp

28 maart 2010, 18:39

dat zegt de da er zitten geen ontstekingen en poetsen doe ik ook maar hij wil niet zo veel meer (16) bijna

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "smetplekken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^