Vervolg Boebie haar cursus

7 reacties

Lisa

25 maart 2010, 15:24

Vorige week een prive les gehad en ja ja, nadat we Madame maandag hebben ingeschreven moesten de baasjes er gister aan geloven hoor. Twee uur lang theorie les.. We gaan werken met de clicker en hebben een massale informatie bom gekregen.. :-D Ik ben het niet met alles eens maar ik probeer maar zo te denken, wil het beste voor me beestemeid :-D

Vanavond moeten we weer, dan mag ze mee en krijgt ze misschien een gedragstest.. ik weet het niet precies.. merk het wel haha!

Vanaf volgende week start de cursus echt 2x in de week..
Ben erg benieuwd..

Cheeko start begin april met prive les en daarna waarschijnlijk ook de groepscursus :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vervolg Boebie haar cursus" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Japjes

25 maart 2010, 16:50 3 doggies

succes vanavond :-D

....goedgekeurde fokker

25 maart 2010, 16:54 3 doggies

Succes! Vergeet niet: doe het met heeeeeeel veel plezier! Je zult zien: binnen de kortste keren genieten jullie echt van de avondjes 'samen doen'. ;-)

corrie koopman

25 maart 2010, 16:56 3 doggies

Veel plezier op de cursus ik ben ook op een puppen cursus hij vind het erg leuk :-D

Maritgoedgekeurde fokker

25 maart 2010, 17:00 3 doggies

Veel plezier avnavond saampjes!
Hoop dat jullie er beide iets aan hebben.
Doe niks waar je niet achterstaat :-) O-)

Mag ze met haar tuig aan trainen? :-D

Lisa schreef het onderwerp

25 maart 2010, 17:09

Dankjewel allemaal :-D

@ Marit, Doe ik ook niet hoor :-D En hoop wel dat ze hem mag omhouden ja haha maar ik neem anders de volgende keer wel haar bandje en lijn mee.. :-D

Kim, Roef, Casper+

25 maart 2010, 17:12 3 doggies

hoe enthousiaster jij bent des te beter en leuker vindt je hond het. Dat is het allerbelangrijkste. Bij ons op de hondenschool worden ook wel een s honden gestraft. ( even flink bij de kladden gepakt) ik ben hier geen voorstander van en heb dit duidelijk aangegeven. hier wordt rekening mee gehouden. Ik 'straf mijn hond op mijn manier. terug leggen en met heel veel geduld veel oefenen. Doe het op jouw manier an pak de tips die je wil gebruiken mee. Zo kom je er wel!

Lisa schreef het onderwerp

25 maart 2010, 17:14

Dankje Kim! Ik heb er ook zeker zin in en weet zeker dat Boebie het ook leuk gaat vinden, wat betreft het straffen.. ja ik ben niet anti-straf maar sommige dingen zou ik zelf anders aanpakken.. maar we gaan het merken! en gaan er voor 100% voor :-D:-D :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vervolg Boebie haar cursus" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^