Onze 10 maanden oude Golden Retriever heeft elleboogdysplasie. Ter info; we hebben haar gekocht bij een erkende fokker, ze loopt nooit trappen en krijgt Royal Canin als voeding.
We zijn helemaal van slag. Als behandeling wordt een ct-scan en operatie voorgesteld. De prognose is onduidelijk. Er is sprake van artrose en de kans dat er ook na de operatie stukjes bot loslaten is heel groot.
Sara loopt heel erg kreupel en is zeker de laatste 1,5 week minder energiek. Ze krijgt ontstekingsremmers maar deze werken niet.
Naar buiten gaan is haar lust en haar leven, ze vindt het heerlijk buiten en wil met iedereen spelen. Dat mag ze dus niet meer, ze mag niet meer rennen, niet meer springen, niet meer trekken aan de lijn etc. Heel moeilijk voor zo'n jonge hond. Haar lichaam wil misschien niet, maar haar geest wel.
Ook na de operatie zal ze niet meer mogen springen.
Ik zou heel graag jullie ervaringen en adviezen willen horen. Wij zijn er flink verdrietig van om onze lieve hond met zo veel pijn te zien. Het vooruitzicht dat een operatie niet zaligmakend is, maakt het erg moeilijk.
Iris



