poppy helemaal gezond verklaard.

15 reacties

nora jazzy en poppy

24 maart 2010, 13:43

ik was vanmorgen met poppy bij de da voor haar 2e vaccinatie en haar chip.de da heeft poppy helemaal onderzocht en poppy is helemaal gezond. :-D flinke meid gaf geen kik bij het prikje maar bij de chip ging ze even huilen. :-D ik heb haar lekker vertroeteld toen we thuis kwamen en nu ligt ze heerlijk te slapen. :-D ze moet gewoon goed eten en dan komt ze wel bij. :-D ik en jazzy zijn blij.jazzy keek wel naar poppy toen ze ging huilen en toen ik haar op de grond zette kroop ze tegen jazzy aan. :-D
het is me een stel apart die twee. :-D vandaag krijgen ze alletwee hun ontwormingstabeltje en poppy krijgt over 3 weken haar laatse prikje. :-D

grt noor en een pootje van jazzy en poppy ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "poppy helemaal gezond verklaard." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Thera & Bartje

24 maart 2010, 13:45 3 doggies

Ach gos, arme Poppy, maar wat een lekker stel die 2! :-D

Japjes

24 maart 2010, 13:45 3 doggies

superrrrrrrrr dat poppy helemaal gezond is!
wat fijn dat jazz en poppy het zo goed kunnen vinden met elkaar.
geniet ervan :-D :-)

Anton

24 maart 2010, 13:47 3 doggies

hee hello gefelisiteerd.
das mooi toch?
gadver die van ons moet ook een chip binnenkort.
ik ga niet mee laat bets er wel heen gaan hahhaa.

pootjes terug van beab en gleuvenstein.

Ilja & ***Sterre**

24 maart 2010, 13:52 2 doggies

Oh, mag ik je een tip geven en Poppy NIET gelijk te ontwormen met een vaccinatie.. :'(

Eerst had ze ontwormd moeten worden en dan pas gevaccineerd..
Dat is de manier..

Je pup kan mogelijk hondsberoerd worden als je dit nu samen laat vallen..

Ik vind dat je dierenarts beter had moeten weten..

Het is maar een waarschuwing..

Groet, Ilja

Ilja & ***Sterre**

24 maart 2010, 13:53 2 doggies

Oh, natuurlijk super fijn dat ze gezond verklaarst is.. ;-)
Maar ik schrik zo dat je vanavond moet beginnenen met ontwormen dat ik dat vergeet..

Ik verplaats het even naar verzorging.. ;-)

Lieve groet, Ilja

Japjes

24 maart 2010, 13:54 2 doggies

inderdaad eerst ontwormen daarna inenten

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

24 maart 2010, 14:07

ik heb de da gebeld en die zegt dat het geen kwaad kan.omdat de enting onderhuids is en het halve pilletje in haar mondje moet en voor dat dat werk zijn we al een paar uur verder en de vaccanatie word snel door het bloed opgenomen.ik geef het haar vanavond en jazzy ook.


grt noor en een pootje van jazzy en poppy

Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwintgoedgekeurde fokker

24 maart 2010, 14:55 1 doggies

Nooit enten en ontwormen tegelijk. er zijn legio honden die en de entingen niet goed verwerken laat staan ook nog een ontwormingskuur eracheraan Ze kunnen er doodziek van worden. Laat hier echt een paar maanden tussen als je vindt dat ze echt geent EN ontwormd moeten worden. Lees eens op internet wat entingen aan kunnen richten. Gewoon intypen "gevolgen entingen voor honden". Voor ontwormen zou ik eerst een onderzoek van de ontlasting laten doen. Misschien is het helemaal niet nodig om te ontwormen. Kuurtje wordt meestal aanbevolen door DA als je voor de prikjes komt. Kassa!!! Groetjes Annelies

nora jazzy en poppy schreef het onderwerp

24 maart 2010, 15:21

het zal allemaal best wel zo zijn.maar ik neem aan dat de da wel weet hoe en wat en van 2 euro worden ze ook niet rijker volgens mij.en ik geef het niet meteen.er zit zeker 5 a 6 uur tussen.


grt noor en een pootje van jazzy en poppy

Uma & Joker

24 maart 2010, 16:40 3 doggies

wat fijn dat ze helemaal gezond is :-D

corrie koopman

24 maart 2010, 17:40 3 doggies

Wat fijn te lezen dat alles goed is en gezond.
Nu mar lekker groeien. :-)

elsje

24 maart 2010, 19:56 1 doggies

lees het maar na in je entings boekje,en als ze niet lekker worden als je besluit het wel te doen kan je de dierenarts hartelijk danken voor de minder goede zorgen
O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "poppy helemaal gezond verklaard." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^