met een duitse staander wandelen

4 reacties

J.

2 januari 2009, 17:42

is 2 uur per dag wandelen, 20 minuten africhten en zondag een halfuur lopen in het bos genoeg voor een duitse staande? :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "met een duitse staander wandelen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ilja & ***Sterre**

2 januari 2009, 18:24

Hoi Valerie,

Nee, als hij de rest van de dag alleen is en ik een kooi moet zitten, niet...!!!
Dat kan geen enkele hond... :'(

Zo specefiek kan je dit allemaal niet benoemen en indelen qua tijd, het is een dier met gevoel en behoeften, geen automaat, die je "aan en uit" zet;
"Zo, nu heb je twee uur gelopen, nu hoef ik niks meer met de hond te doen, zijn tijd is om, de twee uur zijn verstreken" ... :'(
Hond in de kooi, hoepla... :'(

Daarbij heeft het ook met leeftijd te maken..
Een pup /jonge hond heeft heel socialisatie nodig, spelen met maatjes, mee naar de stad/dorp. Mensen zien, op bezoek, hondenschool.. e.d.

Je kunt het een hond niet aandoen om 8 uur hem alleen te laten.
Hooguit 4 uurtjes!!!! En dan moet je er rekening mee houden dat je hem eerst een uur uitlaat rennen voor je de hond alleen laat voor die 4 uurtjes...

Je zou het boekje eens moeten lezen van Flora van Dijk-Korver; "Honden, waar begin je aan"...
Daar staat álles in wat je als toekomstige baas behoord te weten en te doen...

Het is een boekje van 80 bladzijden dus heel gemakkelijk door te komen...

Succes, groetjes Ilja

aadje

2 januari 2009, 18:31

weet niet of je meer doet met je hond
want anders is 2 uur pd wandelen idd niet genoeg
maar als je hem verder genoeg aandacht geeft enz
dan zie ik niet in waarom 2 uur pd wandelen niet goed is! O-)

J. schreef het onderwerp

2 januari 2009, 18:33

de duitse staande mag binnen slapen! dus dat is misschien dan wel beter! :-D

aadje

2 januari 2009, 18:37

huh?! heeft dat er wat mee te maken O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "met een duitse staander wandelen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^