Even een update

9 reacties

Julia En Dollar

19 maart 2010, 20:36

Januari heb ik verteld dat we onze golden hebben weg gedaan vanwege dat hij de kat had dood gebeten
Ik bleef in contact met het ziekenhuis waar ze hem hebben opgevangen en eerst wilde bekijken of hij echt ingeslapen moest worden Ze hebben hem gecastreerd om te kijken of dit zou helpen
hij is daar tot vandaag geweest Heb net bericht gekregen dat Marco is ingeslapen
Hij vertoonde steeds meer dominant gedrag bij mensen met overwicht ging het redelijk Bij mensen met minder overwicht ging hij gericht bijt gedrag vertonen. Dus wie weet wat er had kunnen gebeuren
Al met al doet het wel zeer maar ik denk dat we toen de goeie keuze hebben gemaakt hem weg te doen want wie weet had ie mijn dochter of mij en mijn man ook wel kunnen pakken Toch vind ik het wel heel jammer omdat ik persoonlijk geen problemen met hem had
Maar goed ik dacht zal het nog even laten weten
Groetjes julia

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Even een update" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

19 maart 2010, 20:39 3 doggies

jammer, het zij zo. castreren, dat is meestal toch niet zo snel resultaat, had misschien nog even wat tijd voor genomen.
ik oordeel niet hoor, maar vind het altijd zo erg en verdrietig dat een hond inslapen moet, als er geen medische klachten aan de orde zijn. helaas.

Shiba

19 maart 2010, 20:39 3 doggies

oei dat is spijtig om te horen, ik wens je sterkte met het verdriet :'(

Lisanne

19 maart 2010, 20:40 3 doggies

oh julia, ik weet het nog zo goed,

afschuwelijk was dat zeg!!

jammer dat het helaas zo heeft moeten aflopen...
helaas misschien de beste keuze... :'(

Julia En Dollar schreef het onderwerp

19 maart 2010, 20:57

dank jullie wel voor reacties alvast
en ja willemijn ik snap jou reactie hoor ,,,maar het was eerst nog van we hebben nog niet veel ontdekt dus misschien toch herplaatsing,, ze hebben hem daar gehouden gt en alles erbij gehad en hij werd eigenlijk alleen maar agressiever dus ja wat is de beste keus ik had hem graag nog een kans gegeven maar die heeft hij niet genomen Bij ons was het een kat wat al erg genoeg is Maar daar begon hij al op mensen bijt gedrag te vertonen dus ja wat is goed en wat niet ik weet het niet wat ik wel weet is dat ik het risico heb gelopen dat hij mijn dochter of wie dan ook te grazen had kunnen nemen en ja daar gaat niemand voor toch Het was voor mij heel zwaar hem weg te doen maar hoe meer hij zichzelf werd hoe meer hij zijn eigen wil wilde Ik ben ook geen voorstander van een beestje laten in slapen maar soms denk ik dat het niet anders is helaas
liefs julia

Julia En Dollar schreef het onderwerp

19 maart 2010, 20:59

dus het was niet mijn keus maar die van het dierenkliniek
wilde ik nog even zeggen

The tibbies on tourgoedgekeurde fokker

19 maart 2010, 22:01 3 doggies

Wat vervelend dit verhaal maar misschien beter zo

nienke

19 maart 2010, 22:10 3 doggies

oh wat naar..

sterkte met je verlies

liefs nienke en een poot van bailey

Iona

19 maart 2010, 22:10 3 doggies

Sterkte!

Het is idd beter zo :-(

Anita

19 maart 2010, 23:28 3 doggies

Wat jammer dat het zo is gelopen...
Sterkte toegewenst!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Even een update" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^