Helaas, maar maak er toch een leuke dag van...

9 reacties

19 maart 2010, 10:26

Helaas kon ik dus vandaag niet mee naar kazerne voor mijn broer. Erg jammer natuurlijk, had er dolgraag bij geweest, maar laat nou eenmaal niet Layka zo lang alleen zitten.

Dus nu gaan Layka, Sandy en ik een feestje bouwen. We gaan straks een lekker lange wandeling maken, als Sandy dat nog volhoud, gisteren namelijk ook wezen wandelen, en op het laatst ging het niet zo best.
Maar komt vandaag vast wel goed, en anders moet ik d'r maar tillen O-)

Ik ga GENIETEN van mijn dag met de hondjes :-D :-D :-D :-D

Iedereen die heeft meegedacht voor oppas, heel erg bedankt!.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Helaas, maar maak er toch een leuke dag van... " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Cheeky Boomer

19 maart 2010, 10:28 3 doggies

Spijtig dat het niet gelukt is om toch nog oppas te vinden...

Ondanks deze kleine tegenvaller toch een hele fijne dag me de honden!

Lisanne

19 maart 2010, 13:09 3 doggies

toch een fijne dag gewenst! :-D

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

19 maart 2010, 13:21 3 doggies

ja heb je topic verscheidene keren gevolgd, weet dat je in emmen woont, morgen heb ik een marathon, dus kon je niet helpen. helaas, maar.........zo ver woon je hier niet vandaan, komt het eens weer voor dat je niemand hebt die jou kan helpen, geef het bijtijds aan, dan mag je hond bij mij komen, ook logeren, voor een nachtje.

mijn telefoon nr. ? via de pb. gr. willemijn

Anita

19 maart 2010, 13:26 3 doggies

Jammer dat het niet gelukt is!
En...al lekker aan het genieten?

schreef het onderwerp

19 maart 2010, 13:30

Nee ben nog niet begonnen met genieten,, naja nog niet lekker een wandeling gemaakt.
Beide honden vertikken het om naar buiten te gaan. Liggen allebei knock out.
Maar vannacht ook uit verveling nog een flinke wandeling gemaakt, dus nu hoeft het niet meer zo nodig van de hondjes O-)

Maar zo toch maar is even naar buiten toe als ik ze meekrijg.
Vooral Sandy is niet echt enthousiast meer, zo opeens, in een paar weken tijd kun je aan d'r merken dat ze echt oud word, ondanks dat ze nog maar bijna 9 is.
Sandy loopt niet zo hard meer, en viel me gisteren opeens op dat ze door haar poot heengezakt loopt,,, hoe noem je dat,,, polsgewricht bij een hond.. Daar zakt ze door tijdens het lopen. Dus vind het eigenlijks eng om d'r nog mee te nemen voor een lange wandeling, ze geniet er niet meer van... Sjokt echt achter me aan van moet dit nou...


Willemijn, dank je voor je aanbod. Ik houd het zeker in me hoofd!. We hebben nog wel even contact via PB

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

19 maart 2010, 15:16 3 doggies

het polsgewricht, van ouderdom ? je kan een polsbandage kopen , zo dat je hond wat steun heeft eraan. niet voor altijd , alleen tijdens het wandelen, je schrijft , het hoeft niet meer zo. nee logisch wie loopt er lekker met pijn ? je kan dat kopen bij de apotheek, je neemt desnoods je hond mee, voor de maat. thuis ? afdoen. alleen tijdens de wandeling. zodat je hond weer met plezier mee kan.

Lunae ~ Amy

19 maart 2010, 15:40 3 doggies

Emmen is een eindje bij me vandaan (Lemmer) maar had het echt nodig geweest had je ze gerust een dag hier mogen brengen O-)

maak er een gezellige dag van zou ik zeggen alleen jammer dat je niet mee kon, er komt nog wel eer keer wat anders toch? ofnie?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Helaas, maar maak er toch een leuke dag van... " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^