Hallo Allemaal.
Ik heb een vondeling in huis gehaald omdat diegene die hem heeft gevonden niet kom opvoeden financieel.
Omdat het een vondeling is ga je opzoek naar het ras. Wat kan het zijn??
Vandaag heb ik ontdekt via internet dat het wel eens een nederlandse smoushond kan zijn. Vervolgens ben ik contact gaan opnemen met die club met de vraag of ik een foto kan sturen en of hun mij kunnen zeggen of het er eens is.
Dan krijg je ineens te horen dat ze er wel heel veel op lijkt en dat ze een terugfokprogramma hebben. En dan wordt je gevraagd of je haar eventueel wil laten dekken.
euh..... ja daar heb ik nooit overnagedacht en het overviel me nogal.
Wij weten ook totaal niet wat op ons af gaat komen kwa kosten en dergelijke. Weet iemand hier iets meer van??
Ze hebben me wel al een hoop info gestuurd maar ja daar kom ik ook nog niet zo goed wijs uit en weet ook niet waar ik op moet letten.
Heeft iemand tips voor mij?
Dit is er een die ik dus op de website heb gevonden.
Dit is onze Yoshi

Groetjes Ursula


