Hier op het veldje in de buurt is een ware mollenplaag aan de gang. Niemand komt er meer en ik ga er dus lekker vaak heen met Senna lekker rustig wandelen en Senna heeft veel plezier. Om de meter grote molshoop ik maak er de morgen wel een foto van het is echt gewoon HELEMAAL met mollenhopen.
Senna rent lekker en snuffelt zich rot. Er 1 zien doen we niet maar ze zitten er zeker want er komen elke dag hopen bij.
Mijn vraag was poepen mollen in of uit het nest en kan Senna die poep opeten? Soms lijkt het alsof ze iets eet of het nou gras is of mollenpoep ik heb geen idee. Ik zie het zelf nergens liggen en ze is meestal teverweg om er op tijd bij te zijn om te kijken wat ze nu werkelijk in haar mond heeft.
Los laten op commando doet ze keurig en leegt haar mond als ik Los roep vanaf een afstand. Maar eenmaal daar aangekomen kan ik niet vinden wat ze nou werkelijk in haar mond heeft gehad.



3 doggies
Ik zou zeker goed uit mijn ogen kijken daar.


