hoe werk jij samen met je hond

10 reacties

jo

14 maart 2010, 15:02

Hallo allemaal.

Hoe werken jullie samen met je hond.
En wat doen jullie allemaal met je hond.
Ben benieuwd.

Liefs jo.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoe werk jij samen met je hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

corrie koopman

14 maart 2010, 15:07 3 doggies

Hallo Jo

ik ga met mijn pup naar cursus dat vind hij leuk verder lekker met ze spelen en uitlaten lekker los op het grasveld bij ons voor.Wat hebben jullie voor honden?Verder spelen onze honden leuk met elkaar.

Gr Corrie :-D

The tibbies on tourgoedgekeurde fokker

14 maart 2010, 15:32 3 doggies

Hoi,
Wat ik allemaal met mijn hondjes doe? Ik heb 2 tibetaanse spanielen en volg met hun ringtrainig voor schow te lopen. Wel wil ik dat ze het leuk vinden om te doen het is voor mij ook voor de lol. Probeer ze altijd heel enthousiast te maken om ze de dingen te laten doen wat ik wil. Ze moeten bv. stil op tafel staan en dan nog vierkant ook staartje en neus omhoog. Je moet hun gebitje helemaal kunnen bekijken en hem kunnen betasten (vooral door vreemden)Dan moeten ze nog keurig hun driehoekje en een rechtelijn lopen. Veel belonen maar ook af en toe gek met ze doen. Verder ben ik bezig ze leuke kunstje te leren zoals hi five,omrollen,doodstil liggen. En met Vajco ben ik druk bezig om het blaffen af te leren (hij blaft bijna tegen alles wat hij vreemd vind)Maar daar gaat wel wat tijd in zitten denk ik. Maar oefening baart kunst zeggen ze toch? En altijd positief zijn.
Dit is z'n beetje wat ik op dit moment met ze doe.
Gr.Sandra

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

14 maart 2010, 15:36 3 doggies

Met Bodhi deden we hondencursus, nu tijdelijk even gestopt. En Treibball. Verder natuurlijk binnen en buiten spelen. En trainen/nieuwe dingen aanleren.

Buiten hun dagelijkse wandelingen kan ik er echt van genieten om samen met hen op de grond te liggen spelen ravotten ...
Buiten kan het soms met een bal, frisbee of touw wel eens wat heviger aan toe gaan ...
War er natuurlijk ook bij hoort, een stevige knuffel geven ... :-)
Grtz,

....goedgekeurde fokker

14 maart 2010, 15:37

Ik ga met Puzzle naar de hondenschool (vierde gehoorzaamheids cursus) en mijn vriend met Pim (tweede gehoorzaamheids cursus).

Puzzle is gek op leren en heel enthousiast. Maar alles moet met spel geleerd worden. Te veel druk (dus stemverheffen of te vaak 'nee') kan ze niet aan en dan blokkeert ze. Dus als iets even niet lukt: loslaten, iets doen wat ze heel leuk vindt en weer opnieuw oppakken. Het is echt een gevoelig en lief hondje :-) Je kunt haar niet omkopen: ze moet het echt graag voor je doen en er lol in hebben. Een voertje is niet hetgene waar ze het graag voor doet

Pim werkt wat minder graag, maar vindt hondenschool ook leuk. Bij Pim moeten we consequenter zijn dan dat we tegen Puzzle zijn. Pim is wat snel afgeleid (daar is hij een jong reutje voor hè? ;-)) maar hij is wel weer heel makkelijk bij andere honden. Pim moet je echt omkopen met lekkers.

debbie & zoe

15 maart 2010, 00:36

Behalve het uitlaten, spelen en naar het bos gaan zit ik met zoe ook op jonge honden cursus. ik wil ook met haar aan breitensport beginnen. op cursus hebben we wel eens een aantal onderdelen gedaan en dit vind ze helemaal super. Dan is ze ook ineens de beste van de klas haha

probeer ten alle tijden een goede band met mijn hond op te bouwen, niets is me te veel, tijdens de wandelingen, spelen met mijn hond.

en thuis borstelen , dat laat ik niet aan een ander over, knippen enz. dat geeft een goeie band.
dat merk ik tijdens het eten van dr. ze zal nooit een wantrouwen hebben als ze eet en ik staat naast dr. nou is hier geen sprake van roedel verband, ik en bamse zijn alleen, en eten geven zal ik nooit doen als er een ander bij is.

-Iris & Tommy-

15 maart 2010, 16:09

behendigheid !
truckjes leren !
wandelen !
leuke dingen doen !
spelen !

BC & CCgoedgekeurde fokker

15 maart 2010, 16:42

Euhm, schapendrijven, frisbee, hardlopen, truukjes leren.

Mandy & Bram.

15 maart 2010, 16:43

- Anderen in de maling nemen.
- Hoofd leegmaken tijdens een lange wandeling.
- Lekker slapen op de bank.
- Borsteluurtjes.
- Truukjes oefenen.
- Spelen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoe werk jij samen met je hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^