Beste manier om pup te corrigeren..

1 reactie

Kaatje

30 december 2008, 12:17

Ik heb een mooi puppy boek gekocht en er staat duidelijk in beschreven waar bepaald gedrag vandaan komt, wat ik minder duidelijk beschreven vindt, is hoe op de juiste manier te corrigeren. Mijn vraag dus aan jullie; wat is de beste manier van voor:

- Te wild opspringen met spelen en bijten. Oa in bv kleding (broekspijp ed). Met name naar de kinderen
- Spullen stelen en naar zijn plaats slepen
- Opspringen tegen aanrecht

En tot slot met uitlaten gaan zitten en niet meer verder willen lopen...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Beste manier om pup te corrigeren.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Linda

30 december 2008, 12:24

1 - Het spel stoppen. Bij opspringen: je van hem afdraaien en je stilhouden. Geen contact bieden dus. Bijten - is een fase. Afleiden en alternatief bieden. Bijten in speeltjes mag, bijten in handen en kleding nooit.

2 - Voorkomen door dingen als afstandsbediening op te bergen. Toestaan dat eigen speeltjes wel op deze manier verzameld worden.

3 - Negeren, pas aandacht (en lekkers geven) als pupje zit. Rustig volhouden tot het kwartje valt.

4 - Hoort bij pupzijn. Eerste twee, drie keer aanmoedigen om door te lopen. Volgende keer zou ik hem even optillen en een eindje dragen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Beste manier om pup te corrigeren.." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^