Stomme TNT

6 reacties

Olivier

10 maart 2010, 08:26

Allemaal leuke dingen besteld en brokken voor de honden bij zooplus.. bezorgen ze het bij de buren. Alleen zetten ze dan niet op het briefje bij WELKE buren grrrrr..

Dus nu is het maar afwachten tot de tnt mij belt, had ze lopen bellen gisteren, of totdat diegene zelf naar mij toe komt pfff..

Ik woon in een appartement, dus veel buren en ze bezorgen het ook weleens in het huizenblok hiernaast. Erg handig :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stomme TNT" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

angelique

10 maart 2010, 08:28

hoi inge
heb je geen trackentrace nummer dan kun je namelijk zien bij via trackentrace bij welke buren het is afgegeven

gr angelique en lana

Olivier schreef het onderwerp

10 maart 2010, 08:32

Jawel, maar daar staat het niet! Staat alleen bezorgd bij buren

Sanne (en Toby)

10 maart 2010, 08:38

Of TNT zelf even bellen...ik woon ook in een flat, en als er bij de buren bezorgd word staat het altijd netjes op een briefje in mijn brievenbus welke buren het zijn..
Hoop dat je snel je pakketje hebt!

Groetjes Sanne

Olivier schreef het onderwerp

10 maart 2010, 09:01

Ja ik heb ze al gebeld gisteren ;-)
En op het briefje stond dus geen nummer.. irritant!

och wat jammer, je bent helemaal nieuwsgierig naar het pakketje, en nou moet je nog gaan zoeken ook, tnt post, die denkt dat het al pasen is. :-D zoeken mevrouw naar je pakketje, veel plezier ermee. O-)

Das wel spijtig dat je moet gaan uitzoeken waar je pakketje gebleven is ...
Maar het zal wel op de plaats komen waarschijnlijk ...

Veel succes met je zoektocht ...

Grtjs,

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stomme TNT" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^