Maltezer

3 reacties

Alien (gast)

9 maart 2010, 11:40

Wij zijn van plan een maltezerpup aan ons gezin toe te voegen :-) we hebben voor dit ras gekozen omdat als ik alle info lees (stapels boeken en heel wat sites bekeken !!!)denk dat dit ras echt een gezinshondje is en aangezien wij best een druk gezin hebben met onze drie kids is dit wel gewenst.

Nou vertelde pas iemand mij dat een maltezer niet echt goed te trainen is zodat hij bv niet zonder lijn naast je blijft lopen.
Wie kan mij daar iets over vertellen.

Verder is mijn vraag is het wijs om zo een pup van ong 4 maanden mee te nemen op vakantie naar Luxemburg waar we toch meestal veel lopen en aardig wat autorijden.

Wie geeft raad

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Maltezer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

...goedgekeurde fokker

12 maart 2010, 16:44

Een Malthezer kan wel degelijk los lopen hoor!

Wij hebben een Malthezer en die loopt in de bossen en de duinen altijd los, alleen hier in de wijk aan de riem i.v.m. het drukke verkeer.
Ze loopt alleen maar vooruit na het commando: VRIJ, verder blijft ze netjes bij ons.

Commando's zijn makkelijk aan te leren, net als voor een grote hond geldt: consequent opvoeden!

Wanneer je besluit je hond mee te nemen op vakantie, laat deze dan enten tegen Rabbies en Kennelhoest.

monique

12 maart 2010, 20:07

hallo,
je kan je malhezer perfect mee nemen op vakantie, de onze was maar 3 maanden als we ze meenamen en dat is heel goed gegaan.
Trouwens we hebben ze altijd direct overal mee naar toe genomen ,op vakantie, fietsen enz...en het was voor haar zowel als voor ons altijd heel fijn

liefs

marijke b

12 maart 2010, 20:53

volgens mij was hier al een topic over O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Maltezer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^