Maffe hond

4 reacties

Pietsje

5 maart 2010, 16:48

Kijk je even de andere kant op, staat Meike mooi met de voorpoten op tafel een beker roosvicee leeg te drinken! O-) Gek beest, als je niet oplet heeft ze ook zo een banaan van de kinderen te pakken of hangt aan de schil.
Moet toch altijd wel lachen als ik het zie, is dan nog moeilijk boos worden, stom he?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Maffe hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

meike

5 maart 2010, 16:51 3 doggies

Oh wat een stouterd! Drinken hoeven we hier gelukkig niet op te letten, maar andere lekkere dingen wel. Maar het is soms ook wel handig, als ik mors tijdens het koken (een eitje laat vallen ofzo) :-)

Ik wordt ook nooit boos, als ik haar op heterdaad betrap maak ik wel een afkeurend geluid. Dan moet ze wel stoppen. Maar het is altijd een mooi gezicht inderdaad.

Leuke naam heeft je hondje trouwens, ik dacht even dat je het over mij had ;-)

Pietsje schreef het onderwerp

5 maart 2010, 18:45

Dank je,
Wij hadden niet gedacht dat de naam Meike ook bestond voor mensen, Maaike wel maar Meike....
Maar dan loop je door het dorp en dan is het oh zo heet mijn dochter ook, of tante of ....

Dobrygoedgekeurde fokker

5 maart 2010, 18:47 3 doggies

Haha eerlijk gevonden toch?

Enne ik heb een achternichtje dat heet dan wel geen Meike, maar Meika :-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

12 maart 2010, 22:49 3 doggies

Haha lekker ondeugend... Bodhi doet dit soort dingen ook regelmatig... ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Maffe hond" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^