help

2 reacties

Lodi

1 maart 2010, 19:00

hallo,

onze hond lady is 14 jaar geworden en poept nu de hele dag in huis en kotst ze kan niet goed meer plassen en eten en gaat steeds huilen als je weggaat omdat ze niet meer alleen durft te zijn. we gaan morgen met har naar de DA want dit gaat zo niet langer ze poept alles en zichzelf onder kots alles onder en wil steeds niet eten. heeft iemand misschien een idee wat dit is want miss krijgen we morgen te horen dat ze ingeslapen moet worden want het moet voor haar ook leuk blijven. maar ik wil haar nog niet kwijt ik heb haar nu 16 maanden en we hebben een sterke band. en wat als ze ingeslapen moet worden wat moet ik dan doen met me andere hond meenemen zodat ze afscheid kan nemen want me moedre wil niet dat we haar mee naar huis nemen. heeft iemand tips???

Liefs lodi en een poot van lady(waar het omgaat) en misty

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "help" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Shamilla & Zena

1 maart 2010, 20:14 3 doggies

jeetje.. wat een naar verhaal..

ik kan je geen advies geven, of ervaringen delen..
maar ik wens je wel heel heel veel sterkte in deze situatie...

ik hoop dat andere mensen hier advies over kunnen geven

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

1 maart 2010, 21:45 3 doggies

als je hond zijn ontlasting niet meer kan ophouden, en steeds moet overgeven, is er natuurlijk wat aan de hand, en is het goed dat je toch even langs de dierenarts gaat met je hond.

je kan twee dingen doen, als de dierenarts zegt, wat je even aangeeft, het is niet anders , inslapen, dat kan thuis, dan neem je hem mee naar huis, en laat de dierenarts thuis komen, kan je andere hond ook afscheid nemen, is tie erbij, wil je dat niet, dan neem je de andere hond ook mee, de spreekkamer in van de dierenarts, laat hem afscheid nemen van de hond, en jij ? blijf er ook bij, hoe moeilijk dat ook is. maar je hondje heeft in jou veel vertrouwen. dus blijf bij hem, en misschien heeft de dierenars toch nog wat dat je hondje gewoon weer naar huis kan, laat het maar weten.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "help" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^