Overstap.

4 reacties

Fenna & Wax

1 maart 2010, 13:26

ik denk dat begin volgende week mijn oude zak brokken op is, hij gaat nu van kiprijst brokken, maar farmfood. Hoe moet ik hem hier aan laten wennen, ik bedoel moet ik hem eerst iets anders geven? want deze twee brokken mochten niet gemengd worden had ik al gelezen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Overstap." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

~*~ Jessica & Koda (~Diesel) ~*~

1 maart 2010, 13:31 3 doggies

Je kan het beste een weekje kvv geven het beste is dan kvv met pens.
Dat ongiftigd goed.
en daarna in 1 x overstappen. :-)
Bij ons ging alles goed ! :-D

Hoi Fenna en Wax,

Wij hebben het eerst af gewisseld, s´morgens brokken, s´avonds vers vlees, zo hebben wij het af gebouwd, nu eet ze zowel s´morgens als s´avonds farmfood (vers vlees).

Groetjes Sonja.

Fenna & Wax schreef het onderwerp

1 maart 2010, 15:04

Dankjewel:-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Overstap." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^