de nieuwste rage voor baasjes

38 reacties · pagina 2 van 2

Karina

28 februari 2010, 09:22 3 doggies

Zie het hier in de polder ook vaak, ook al een paar keer er wat van gezegd, maar volgens die mensen is het goed voor de hond en kan hij zo lekker rennen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "de nieuwste rage voor baasjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

-Iris & Tommy-

28 februari 2010, 10:59 3 doggies

zielig !
belachelijk :'(

r en s

28 februari 2010, 11:34 3 doggies

heel vreemd. Heb weleens zo iets gezien met een skootmobiel, maar dat vind ik prima. Lrijgt de hond wel zijn beweging. Maar achter een auto aan? hoe komen ze erop. Lekker gevaarlijk.

Dewi • Promise • Duuk

28 februari 2010, 11:40 3 doggies

Hier in het dorp heb ik ook al vaker gezien dat één bepaalde man zijn hondje al autorijdend uitlaat. Heel erg. Maar de hond lijkt eraan gewend, sprint hem ook niet wanhopig achterna, maar kuiert en snuffelt rustig tot ie in de auto geroepen wordt en dan gaan ze weer naar huis (ofzo). Jammer, want een wandeling met je hond kan zó fijn zijn..

Linda schreef het onderwerp

28 februari 2010, 12:59

Goed voor de hond en kan hij zo lekker rennen? Naar mijn mening worden die beestjes helemaal bekaf gemaakt zodat ze rustiger zijn thuis? Ga dan lekker met de hond wandelen, en desnoods fietsen. Vanaf nu pen en blaadje mee het bos in (zo goed is mijn geheugen niet)

Uma & Joker

28 februari 2010, 13:02 3 doggies

wat erg zeg! :'(

Linda schreef het onderwerp

28 februari 2010, 19:26

Ja, maar zijn er hier ook baasjes die op deze manier hun hond uitlaten? En waarom?

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

3 maart 2010, 16:50 3 doggies

Bah wat onverantwoord en gevaarlijk zeg :'(
Ik snap echt niet waarom sommige mensen een hond nemen.

Mandy & Bram.

3 maart 2010, 16:52 3 doggies

Uitlaten door de hond mee te nemn buiten de auto!?
Schandalig!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "de nieuwste rage voor baasjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^