vlooien

4 reacties

gast (gast)

26 februari 2010, 11:29

hoi,

dit weekend moet ik op bezoek bij mensen en de hond moet mee, kan echt niet anders.
nu hebben deze mensen nogal wat dieren en vlooien. mijn pup is 14 weken. kan ik al iets tegen vlooien gebruiken?? en wat??

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vlooien" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Pietsje

26 februari 2010, 11:40

Ze hebben nu toch geen last van vlooien?

pippa en ik

26 februari 2010, 11:46

moet je of mag je:-) neem aan dat het feestelijk is met elkaar?
Kaatje heeft ook altijd vlooien. Ik heb ze dus nu ook in huis gehad. Balen wnat Luna is eummm gevoelig :-) een heel harde piep om 1 vlo! Maar ik kam het eruit met een beetje water in azijn. Ws als je haar goed kamt voor je je eigen huis binnen gaat. En je auto weer goed uitzuigt is er niets aan de hand joh...En ja anders heb je vlooien :-) Volgens mij ze toleren en zuigen (stofzuiger in een afgesloten zak opbergen ofcourse. Je hondje kammen. Is beter dan al dat gegif...Maar vraag willemein...moment ik stuur de link

pippa en ik

26 februari 2010, 11:48

http://www.hondenpage.com/hondenforum/26204/nee!-vlooien!.php

hihi het stikt ervan op het forum je zou het bijna voelen kriebelen...he gats

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

26 februari 2010, 12:58

Als die dieren vlooien hebben, zou ik toch echt niet gaan. Er zijn vlooienmiddelen, maar dat is toch wel gif wat je dan op je hond gebruikt. Ik zou het proberen te voorkomen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vlooien" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^