alles kapot knauwen

3 reacties

nellie en djoery boomer en rakker

23 februari 2010, 18:19

een vraag voor mijn dochter, zij heeft 2 labradors , en de ene van 8mnd knauwd buiten alles kapot, vogelhuisje conniferen schutting,mooie sierboompjes, doet dat alleen als zij weg is , anders nooit.
is daar wat tegen te doen, eenzaamheid kan het niet zijn want hij heeft nog een broer van haast 2 jaar, en dat gaat altijd heel goed samen.
wie heeft er de gouden tip
vr gr nellie.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "alles kapot knauwen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ik zou als ik je dochter was de hond gewoon in de/een bench doen als ik niet thuis zou zijn. En zoals je al schreef doet de hond dit alleen als ze weg is. Mss er voor zorgen dat hij geen kans krijgt, en dus in de bench.
Succ6, ik hoop dat het goed komt!

Groetjes Jacq

< Liesbeth & Igor >

23 februari 2010, 19:08 3 doggies

Zo snel mogelijk ervoor zorgen dat hij het niet meer kan doen, anders is er de kans dat het een gewoonte wordt.
Geef hem iets lekkers in een kong of een kauwbot bijvoorbeeld, zodat duidelijk is waarop hij wel mag knauwen als je hem betrapt.
Succes ermee!

Ilja & ***Sterre**

23 februari 2010, 19:17 3 doggies

Hallo,,

De symptomen van verlatingsangst zijn;
- Slopen
- Blaffen en huilen
- Onzindelijk zijn..

Je schrijft dat er nog een hond is..
Dit heeft géén invloed op de verlatingsangst..

Je dochter zal hoogstwaarschijnlijk de hond dus moeten aanleren om alleen te zijn..
Een hoop werk zeker nu de hond al verlatingsangst heeft..
Maar met veel liefde en geduld goed aan te leren..

Of voor goede opvang te zorgen zodat de hond zich niet verloren voelt..

Hoop dat je er wat aan hebt..

Lieve groet, Ilja

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "alles kapot knauwen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^